Viete si vybrať drevené schodisko a tieniacu techniku do svojho domu?

0
932

Snívate o vlastnom rodinnom dome alebo sa už chystáte pustiť do výstavby? Bez overených a spoľahlivých dodávateľov sa nezaobídete. Predstavujeme vám spoločnosť, ktorá vám pomôže so schodiskom a portál, na ktorom nájdete všetko potrebné, ak chcete kúpiť a namontovať rolety, žalúzie či sieťky na hmyz.

Schodištia sú výrazným stavebným prvkom v architektúre. Tvary i výber materiálu sa vždy prispôsobovali jednotlivým slohom, potrebe funkčnosti, ale aj dobovým technickým možnostiam. Vidiecke domy však mávali schody postavené z najdostupnejšieho materiálu – dreva. Aj dnes, keď sa snažíme viac priblížiť prírode, sú žiadané predovšetkým drevené schody, no tí náročnejší siahajú aj po moderných kombinovaných schodoch. Drevo je dobre opracovateľné a variabilné. V mnohých ohľadoch je neprekonateľným stavebným materiálom. Aj vďaka prirodzene peknej štruktúre a príjemnej farbe získava interiér s ním na vizuálnej hodnote. Navyše sa výborne kombinuje aj s kovom a sklom a tak sa výborne hodí do interiérov súčasných moderných rodinných domov stavaných v minimalistickom štýle. Drevené schody kombinované s kovom a sklom dodávajú celému schodisku dojem sviežosti, ľahkosti a uvoľnenosti. Skvele sa hodia najmä do moderných interiérov, ktoré sú zariadené trendovo až minimalisticky. Práve tu schody dokážu vyniknúť a ponúknu nielen funkčný prvok, ale aj esteticky hodnotný a dominantný bod v interiéri. V trende sú aj samonosné drevené schodištia.

Slovenská spoločnosť Novodrevis ich vyrába už od roku 1999 v najrozličnejších tvarov. Na výrobu používa drevo z našich lesov. Samonosné drevené schodištia sa vyznačujú nielen vysokou kvalitou, ale aj dlhou životnosťou a stabilitou. Sú vhodné rovnako do novostavieb rodinných domov, ale uplatnia sa aj  pri rekonštrukcii obydlia. Moderné rodinné domy riešia už pri výstavbe okrem schodištia aj tieniacu techniku. Vlastne moderný interiér bez vonkajších či vnútorných roliet, žalúzií či sieti proti hmyzu sa nezaobíde. Vonkajšie rolety a žalúzie patria medzi najtrendovejšie doplnky každého okna. Radia sa nielen medzi estetické doplnky, ale aj ako účinná ochrana proti prehrievaniu či ochladzovaniu interiéru, ako zvuková izolácia a do istej mieri aj ako bezpečnostný prvok proti vlámaniu. Hliníkové vonkajšie rolety a žalúzie sú vyrobené prevažne z hliníkových komponentov, aby odolali všetkým poveternostným vplyvom. Výber vhodnej kvalitnej tieniacej techniky ako aj súvisiace kompletné služby dokáže záujemcom poskytnúť portál www.zaluzie-siete.sk.  Spolupracuje s osvedčenými výrobcami a má v ponuke celé škály produktov tieniacej techniky. Okrem skúsených odborníkov, ktorí pomôžu s výberom najvhodnejšieho produktu, zabezpečujú aj montáž tieniacej techniky priamo v dome.

foto: pixabay.com

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu