Voňavé leto s AVONom!

0
1148

Citrusová, romantická či svieža? Vyberte si vôňu, ktorá vystihuje vaše ja. Do ponuky spoločnosti AVON Cosmetics pribudlo rovno niekoľko dámskych voňavých noviniek, vďaka ktorým bude vaše leto nezabudnuteľné.

Incadessence Enjoy EDP
Objem: 50 ml
Bežná cena: 24,90 €
Nová dámska vôňa Incandesence Enjoy od AVONu obsahuje vzácnu ingredienciu ukrytú v srdci – slnečnicový akord. Mäkké a príjemné vonné tóny fungujú ako priateľské objatie a navodia bezprostredný, príjemný pocit uvoľnenia. Moderná a svieža kompozícia je tvorená nádhernými ženskými tónmi. Obklopte sa vôňou pre šťastie! Citrusové tóny mandarínky, slnečné srdce a jemný pižmový základ tejto pôvabnej vône odhaľujú pravú esenciu šťastia.

K novej vôni je v ponuke aj telové mlieko Incandessence Enjoy.

Telové mlieko Incandessence Enjoy
Objem: 150 ml
Bežná cena: 7,40 €

Sunset in Toscana EDT
Objem: 30 ml
Bežná cena: 14,30 €
Vôňa je inšpirovaná Toskánskom, pre ktoré sú typické nekonečné polia a krásne západy slnka. Preneste sa aspoň v myšlienkach na toto krásne miesto vďaka novinke Sunses in Toscana. Očarujúca kombinácii tónov zlatej plumérie, vanilky a kašmírových drevín sa o to postará.

Sunshine of Sicilia EDT
Objem: 30 ml
Bežná cena: 14,30 €
Milujete slnkom zaplavenú Sicíliu? Tak je pre vás ako stvorená novinka Sunshine of Sicilia, ktorá vás doslova obklopí sviežosťou, a to vďaka kombinácii tónov sicílskeho bergamontu, kvetu limetky a svetlého cédrového dreva.

Sea of Capri EDT
Objem: 30 ml
Bežná cena: 14,30 €
Započúvať sa do zvukov mora je balzamom na dušu. Presne tieto pocity vám navodí novinka Sea of Capri, ktorú tvoria tóny citrusu, bielych kvetov a svetlých drevín.

Love in Portofino EDT
Objem: 30 ml
Bežná cena: 14,30 €
Žite la dolce vita. Znie odkaz vône Love in Portofino, ktorej zložky v podobe fialky, pivónie a vetivera už napovedajú, že je to sladká romantická vôňa, ktorá si podmaní nejednu ženskú dušu.

foto: AVON

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu