MAIREEHO a EUSEBIOVA LATINO SKLADBA “MUCHACHA” V ULIČKÁCH STARÉHO MESTA ROZTANCOVALA ZNÁMU BLOGERKU!

0
1581

Len nedávno MAIREE vydal von svoju prvú skladbu z pripravovaného albumu – “HOCIKAM”, kde si prizval raperské trio – Majself, Mišo Biely a Čis T. Dnes vyšla ďalšia letná vec z Mairee produkcie, no tentokrát si prizval do skladby latino živel v podaní Eusebia. Ten svojím temperamentom strhol v novom klipe “MUCHACHA” / https://youtu.be/cmUy4JhuOCk / nielen samotného producenta skladby, ale aj známu fashion blogerku “sweetladylollipop” alias Ivanu Petrušovú a to priamo v centre Bratislavy!

Už koncom jesene plánuje Mairee vydať svoj dlhoočakávaný album “PREPOJENÍ”, no zatiaľ nám postupne servíruje dynamické latino skladby s kvalitnými vizuálmi od režiséra Daniela Štraucha, známeho pod menom “GOGO”. Ten po skladbe “HOCIKAM”, kde režisérsky predviedol strhujúcu naháňačku na lodiach sa so skladbou “MUCHACHA” vyhral priamo v starom meste Bratislavy.

“Najdôležitejšie pri tvorení scenáru ku skladbe je aký z nej ide celkový mood a energia. Čo pri Eusebiovi nebol až taký problém, keďže je to celkovo človek, ktorý je temperamentný a jeho hlas totalne navodzuje letnú atmosféru. K nemu sme vybrali známu blogerku a influencerku, ktorá vytvorila medzi nimi kontrast, myslím ako muž a žena. A keďže klip vznikal najprv v ateliéri aj kvôli svetelným efektom, som rád, že sme mali možnosť dotočiť k tomu aj vizuály z vonkajšieho prostredia lebo ešte prebiehali opatrenia proti Covid19. Vybral som si preto svoju obľúbenú ulicu Laurinskú, kde to najviac žije a zelenie pri otvorených terasách a obaja rozohrali pri skladbe svoje spontánne reakcie, s ktorých cítiť slobodu aj pri okoloidúcich”, vysvetľuje pohľad na videoklip samotný režisér GOGO.

Mairee s Eusebiom spolupracoval už po druhýkrát, no v skladbe “MUCHACHA” sa konečne nechal zlákať nielen producentsky, ale aj tanečne. “Obľúbil som si Eusebia pre jeho energickosť a hravosť, ktorú vie priniesť do skladby a strhnúť vás. Preto som nesmierne rád, že sa objaví aj na mojom novom albume, ktorý bude multižánrový a tam on nesmie chýbať”, hovorí Mairee. O celkový strih videoklipu, postprodukciu a hlavnú kameru sa postaral Lukáš Kolenič, produkciu mala na starosti Nikol May a réžiu viedol spomínany GOGO. Okrem známej blogerky si v klipe zatancovali aj dvorné tanečenice Eusebia – Vivas Dance Group. “Teším sa, že si budú môcť s nami zatancovať aj naši fanúšikovia. Počas obdobia, kedy sme nemohli slobodne tancovať na ulici, som si nesmierne užival natáčanie s profesionálnym tímom od Maireeho. Lebo ja keď spievam, cítim hudbu a musím tancovať. Tak verím, že si s nami aspoň takto cez videoklip ľudia zatancujú”, ukončuje nadšene Eusebio.

Viac info:

YT –

INSTAGRAM / FACEBOOK / SPOTIFY / MERCH

Zdroj: PR MANAŽÉR JANA TRELLOVÁ

Zdroj foto: Mairee youtube

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu