Vyberte správny darček na Valentína

Sviatok všetkých zamilovaných sa pomaly blíži a preto by ste mali začať rozmýšľať, ako potešiť svoju lásku. Je pravda, že lásku si máte prejavovať každý deň, no na Valentína majú hlavne ženy väčšie očakávania. Poteší aj maličkosť. Inšpirujte sa našou ponukou.

Viete, prečo je deň zamilovaných práve v polovici februára? Svätý Valentín bol kňaz, ktorý počas vlády Claudiusa tajne sobášil zamilované páry. Tu možno hľadať pôvod sviatku zamilovaných, ktorý všetci zaľúbenci oslavujú na deň Valentínovej smrti, teda 14. februára.

V posledných rokoch sa tento sviatok stal oveľa viac komerčným, pretože vo všetkých výkladoch obchodov sú samé srdiečka, anjeličkovia či bonboniéry. Ak chcete obdarovať svoju lásku, môžete jej kúpiť niečo sladké, romantické alebo vyrobiť niečo originálne. Dokonca si môžete naplánovať aj romantický víkendový pobyt.

Pre ňu

Chlapi si často lámu hlavu s tým, ako potešiť svoju vyvolenú. Bez kvietka v ruke ani nechoďte z domu. K tomu môžete doplniť fľašu vynikajúceho ružového sektu, obľúbený parfum, šperk, spoločnú fotografiu, spodnú bielizeň či malú sladkosť. Nezabudnite ani na pozvanie na večeru. Žene postačí, že si spomeniete a pripravíte niečo sám.

Pre neho

Dámy sa často sťažujú, že nevedia, čo kúpiť svojmu partnerovi. Nič nepokazíte hodinkami, športovou bundou, okuliarmi, parfumom, USB kľúčom, či zábavnými boxerkami. Asi každému chlapovi najviac ulahodíte tancom v čipkovanej bielizni na vašu obľúbenú pesničku. Za to vás bude na rukách nosiť.

Pre oboch

Vyhnite sa darčekom a jednoducho sa dohodnite na spoločne strávenom čase na romantickom pobyte. Internet je plný najrôznejších ponúk na nádherné hotely. Vybrať si môžete spoločnú lyžovačku ale aj wellness pobyt s vírivkami a saunami. Určite si užijete chvíľky vo dvojici plné lásky a nezabudnuteľných momentov.

Ali

Foto:weheartit.com

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu