Kedy po vás muž prestane túžiť? Po týchto piatich prejavoch jednoznačne!

Môžete si myslieť, že máte pevný vzťah a že ho už nič nedokáže roztrhnúť. Lenže láska a vášeň nie sú večné, preto by sme tomu mali viac napomáhať, ako to ničiť.

Tieto prejavy nie sú nič zvláštne, sú dokonca bežné a práve preto veľmi nebezpečné. Dámy môžu skĺznuť do jednej z týchto polôh aj bez toho, aby si to poriadne uvedomovali. Preto sa zamyslite, neblížite sa k jednej z nich? Neprestáva po vás váš drahý túžiť?

Keď ste vulgárnejšia ako on- všeobecne muži nemajú radi ženy, ktoré sú príliš vulgárne a správajú sa ako chlapi. Milujú tú ženskosť, nežnosť a majú pocit, že nadávky patria im. Pravdaže, aj vy si môžete uľaviť vulgárnosťou a občas zahrešiť, ale keď to preháňate verte, že ho tým odplašujete.

Keď máte privysoké sebavedomie- namyslenosť nie je príťažlivá nielen u žien, ale ani u mužov. Keď máte vysoké ego, opovrhujete ostatnými a máte pocit, že ste najdokonalejšia, pred vami váš muž nepadne na kolená. Jedine, že je taký istý.

Keď vám chýba sebavedomie- ani ento extrém nie je sexy. Taká zdravá drzosť a dôvera v seba samého je najlepšia. Nebude po vás túžiť, keď si vy sama nebudete istá vlastných kvalít. Nepodceňujte sa zbytočne.

Keď ste klamárka- na klamstvo sú citliví mnohí a už tobôž vo vzťahu. Vzťah sa stavia na dôvere, preto čím viac budete klamať, tým viac sa mu znechutíte. To však nie je nič nové. Klamárky skrátka nie sú v kurze.

Keď sa o seba prestanete starať alebo budete umelé- ženy sa na začiatku vzťahu chcú svojim mužom páčiť. Mnohé však, keď už majú istotu, vykašlú sa na to. Priberú, prestanú sa líčiť alebo naopak začnú sa až príliš, sú umelé, dajú si urobiť pery ako kačka, prsia a všetko ostatné.

By Diamond, wanda.atlas.sk

Foto: tumblr

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu