Vykročte do spoločnosti s eleganciou

My ženy strávime polku nášho života hľadaním tých správnych šiat. Nie vždy nám sadne práve to čo sa nám zapáči vo výklade. Každej sedí iný strih, farba, látka a štýl. Spoločenské akcie neminú ani jednu ženu. Či sa jedná o svadbu, sväté prijímanie, rodinnú akciu alebo galavečer. Na nakupovanie oblečenia sa vždy nájde dôvod. Otázne je ale to, že  ako často využívate vaše móde vychytávky najmä keď sa jedná o exkluzívne elegantné šaty? Je to na jedinečnú udalosť a priznajte sa, že si to oblečiete raz možno dvakrát a potom vám to visí len v skrini. A utratili ste za to nemalú sumu.

Trendom dnešnej doby, kedy je čoraz viac a  viac spoločenských akcií na ktorých sa žena musí alebo chce zúčastniť, je požičanie šiat. V salónoch nájdete množstvo krásnych šiat v rozmanitej farebnej škále. Ktorej žene by nebolo snom prísť do miestnosti, kde sa vešiaky priam prehýbajú nádhernými šatami a vy si neviete vybrať, ktorú skôr si obliecť.

Svadobný salón Giovanna ponúka viac ako 300 modelov spoločenských šiat od krátke až po dlhé. Rôzne zahraničné značky zaručujú tú najlepšiu kvalitu a trendy strihy. Vďaka veľkému výberu sa budete cítiť na každej udalosti ako iná žena, ktorá vždy zažiari ohúri okolie. Naša redakcia si tiež dala poradiť a na prestížne odovzdávanie cien najkrajšej Slovenky sa vybrala práve v elegantných šatách z tohto salónu, ktoré mali nepochybne pozitívnu odozvu. Však uznajte sami, že sú pre úspech ako stvorené.

Klaudia Fiolová

zdroj@ Svadobný salón Giovanna

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu