Určite ste počuli už o brazílskom keratíne. Na internete nájdete množstvo prípravkov aj na domáce použitie, ale ich účinky nie sú také dlhodobé a očividné, ako keď sa zveríte do rúk odborníkov. V salónoch majú predsa iné (špeciálne) výrobky, ktoré vlasy vyživujú a urobia ich krásne lesklými. Vyskúšali sme preto brazílsky keratín COCOCHOCO Professional v Salóne BLOOM beauty studio, kde sme si nechali poradiť od ambasádorky a školiteľky brazílskeho keratínu pre Slovensko, Evy Liptákovej. A výsledok naozaj stojí za to.

Čo je brazílsky keratín COCOCHOCO?

Je čisto prírodný produkt, ktorý zmení Vaše vlasy na rovnejšie, hladké a dodá im lesklý vzhľad. Hlavnou zložkou liečby je keratín, ktorý je zvyčajne základom pre zdravú kožu, nechty a vlasy. Vlasy sa ihneď po aplikácii prestávajú lámať a dorastajú do dĺžky. Ošetrenie vlasov brazílskym keratínom patrí medzi najúčinnejšie vlasové ošetrenia aké sú momentálne na trhu.

Môže byť aplikovaný na všetky typy vlasov, prírodné nefarbené, chemicky ošetrené vlasy, farbené, po trvalej atď. Aplikačný proces trvá od 1,5 – 3 hodiny v závislosti na dĺžke a hustote vlasov. Cena ošetrenia vlasov sa pohybuje približne od 50€ do 150€.

Aké má účinky na vaše vlasy?

Rieši viacero problémov ako sú napríklad krepovitosť a elektrizovanie vlasov. Chráni vlasy pred nepriaznivými vonkajšími vplyvmi: vlhkom, teplom, chlórovou a slanou vodou, mrazom, dažďom, UV žiarením. Vlasy tak zostanú dokonale uhladené za každého počasia. Keratín COCOCHOCO poskytuje antistatický účinok, čím zabráni elektrizovaniu, ktoré je spôsobené sušením vlasov.
Vlasy ihneď po aplikácii získajú vitalitu, žiarivý vzhľad, dôjde k ich spevneniu, hĺbkovému obnoveniu a narovnaniu po dobu 3-4 mesiacov.

Postup ošetrenia:
Vlasy 2x umyjeme čistiacim šampónom a vyfénujeme úplne do sucha. Keratín nanášame štetcom 1 cm od korienkov a vlasy rozčesávame jemným hrebeňom, aby sa keratín naniesol rovnomerne. Necháme pôsobiť 20minút a opäť fénujeme úplne do sucha. Keratín sa neumýva z vlasov. Pomocou špeciálnej žehličky zažehlíme keratín do vlasov.

Eva Liptáková, Ambasádorka a školitelka brazílskeho keratínu pre Slovensko

Ako sa starať o vlasy po aplikácii keratínu?

Vlasy sa umývajú až po 72hodinách. Odporúčame používať bezsulfátový šampón a masku, alebo kondicionér, pretože tieto prípravky rapídne predlžujú účinok keratínu vo vlasoch.Počas tejto doby by sa vlasy nemali namočiť, dávať do gumičky alebo aplikovať na ne vlasová kozmetika (tužidlo, lak, atď.)

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu