Zabavte sa v kine na MAFIA MAMMA

0
417
film mafia mamma

Predstavujeme vám akčnú komédiu MAFIA MAMMA. Jej režisérkou je známa Catherine Hardwicke (Už teraz mi chýbaš, Súmrak, Legendy z Dogtownu). Film do kín uvedie distribučná spoločnosť Magic Box Slovakia 20. apríla 2023. 

Kristinin (Toni Colette) život je podobný ako u mnohých žien. Syn odchádza na vysokú školu, manželstvo je v troskách a práca manažérky farmaceutickej spoločnosti ju už dosť unavuje. Jej jediným rozptýlením je občasný pohár vína s priateľkami. Cíti, že by to chcelo zmenu.

film mafia mamma

V Taliansku jej istého dňa zomrie starý otec, ktorého nikdy nepoznala. Odchádza teda z Kalifornie do Ríma na pohreb. Tu zistí, že ju starý otec v závete ustanovil za jedinú dedičku rodinného podniku.

Zistenie, že rodinný podnik je v podstate organizovaný zločin a ona sa práve stala hlavou mafiánskeho impéria, prevráti jej život naruby. Pre ženu, ktorá vie upiecť neodolateľné muffiny, ale doteraz bola príliš zaneprázdnená na to, aby si našla čas na sledovanie Krstného otca, je to skutočne veľká výzva

S pomocou skúsenej a schopnej spolupracovníčky svojho starého otca Biancy (Monica Bellucci) zisťuje, že hoci sa nemusí vyhýbať guľkám, byť hlavou mafie má aj veľa pozitív…

film mafia mamma
film mafia mamma

Foto: Magic Box

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu