Zapoj sa do súťaže o tento kozmetický balíček českej kozmetiky For Life & Madaga!

45
2078

Chceš priateľku, manželku či mamičku prekvapiť kvalitnou kozmetikou ?

Zapoj sa do tejto súťaže o Kozmetický balíček českej kozmetiky, postavenej na francúzskych základoch For Life & Madaga. Balíček obsahuje prírodný Nature BIOactive výživný krém, Grapevine Line Therapy Concentrate a White Concept Anti-Pigment sérum.

Stačí ak do komentu napíšeš, aké všetky látky obsahuje Nature BIOactive výživný olej?

Správnu odpoveď nájdeš na https://womanman.sk/nadopujte-plet-prirodnou-vyzivou/ .

Žrebujeme 31.01.2020 v poobedňajších hodinách.

foto: archív redakcie

45 KOMENTÁRE

 1. Obsahuje zmes prírodných vyživujúcich olejov, ako je argánový, jojobový, olivový, marhuľový a slnečnicový olej v BIO kvalite a prírodný vitamín E.

  • Obsahuje zmes prírodných vyživujúcich olejov, ako je argánový, jojobový, olivový, marhuľový a slnečnicový olej v BIO kvalite a prírodný vitamín E.

 2. Obsahuje zmes prírodných vyživujúcich olejov, ako je argánový, jojobový, olivový, marhuľový a slnečnicový olej v BIO kvalite a prírodný vitamín E.

 3. Nature BIOactive výživný olej , For Life & Madaga. Obsahuje zmes prírodných vyživujúcich olejov, ako je argánový, jojobový, olivový, marhuľový a slnečnicový olej v BIO kvalite a prírodný vitamín E.

 4. Arganový olej BIO
  Jojobový olej BIO
  Marhuľový olej LZS
  Olivový olej BIO
  Slnečnicový olej BIO
  Tocopherol – prirodný vitamín E.

 5. Obsahuje zmes prírodných vyživujúcich olejov, ako je argánový, jojobový, olivový, marhuľový a slnečnicový olej v BIO kvalite a prírodný vitamín E.

 6. Obsahuje zmes prírodných vyživujúcich olejov, ako je argánový, jojobový, olivový, marhuľový a slnečnicový olej v BIO kvalite a prírodný vitamín E.

 7. Obsahuje zmes prírodných vyživujúcich olejov, ako je argánový, jojobový, olivový, marhuľový a slnečnicový olej v BIO kvalite a prírodný vitamín E.

 8. Obsahuje zmes prírodných vyživujúcich olejov, ako je argánový, jojobový, olivový, marhuľový a slnečnicový olej v BIO kvalite a prírodný vitamín E.

 9. Produkt obsahuje zmes prirodnych vyzivujucich olejov ako je arganovy, jojobovy, olivovy, marhulovy, slnecnicovy olej v BIO kvalite a prirodny vitamin E.

 10. Obsahuje prírodné vyživujúce oleje: argánový, jojobový, olivový, marhuľový a slnečnicový olej v BIO kvalite a prírodný vitamín E.

 11. sutazim o krasnu vyhru Obsahuje zmes prírodných vyživujúcich olejov, ako je argánový, jojobový, olivový, marhuľový a slnečnicový olej v BIO kvalite a prírodný vitamín E.

 12. Obsahuje zmes prírodných olejov – jojobový, arganový, marhuľový, olivový, slnečnicový v Bio kvalite a prírodný vitamín E

 13. Obsahuje zmes prírodných vyživujúcich olejov, ako je argánový, jojobový, olivový, marhuľový a slnečnicový olej v BIO kvalite a prírodný vitamín E. ???‍♀️

  • Obsahuje zmes prírodných vyživujúcich olejov, ako je argánový, jojobový, olivový, marhuľový a slnečnicový olej v BIO kvalite a prírodný vitamín E.

 14. Obsahuje zmes prírodných vyživujúcich olejov, ako je argánový, jojobový, olivový, marhuľový a slnečnicový olej v BIO kvalite a prírodný vitamín E

 15. Obsahuje zmes prírodných vyživujúcich olejov, ako je argánový, jojobový, olivový, marhuľový a slnečnicový olej v BIO kvalite a prírodný vitamín E

 16. Obsahuje zmes prírodných vyživujúcich olejov, ako je argánový, jojobový, olivový, marhuľový a slnečnicový olej v BIO kvalite a prírodný vitamín E

 17. Obsahuje zmes prírodných vyživujúcich olejov, ako je argánový, jojobový, olivový, marhuľový a slnečnicový olej v BIO kvalite a prírodný vitamín E. ???

 18. Nature BIOactive výživný olej obsahuje: Arganový olej BIO
  Jojobový olej BIO
  Marhuľový olej LZS
  Olivový olej BIO
  Slnečnicový olej BIO
  Tocopherol – prirodný vitamín E.

 19. Obsahuje zmes prírodných olejov a to jojobovy, arganový, marhuľový, olivový, slnečnicový v Bio kvalite a prírodný vitamín E

  ??

 20. Obsahuje zmes prírodných vyživujúcich olejov, ako je argánový, jojobový, olivový, marhuľový a slnečnicový olej v BIO kvalite a prírodný vitamín E.

 21. Obsahuje zmes prírodných vyživujúcich olejov, ako je argánový, jojobový, olivový, marhuľový a slnečnicový olej a prírodný vitamín E.?

 22. Obsahuje zmes prírodných vyživujúcich olejov, ako je argánový, jojobový, olivový, marhuľový a slnečnicový olej v BIO kvalite a prírodný vitamín E.

 23. obsahuje zmes prírodných olejov: argánový, jojobový, marhuľový, slnečnicový, olivový a prírodný vitamín E
  Upraviť toto alebo odstrániť

 24. Obsahuje zmes prírodných olejov ako je argánový, olivový, jojobový, marhuľový a slnečnicový v BIO kvalite a prírodný vitamín E.

 25. Obsahuje zmes prírodných vyživujúcich olejov, ako je argánový, jojobový, olivový, marhuľový a slnečnicový olej v BIO kvalite a prírodný vitamín E

 26. Obsahuje zmes prírodných vyživujúcich olejov, ako je argánový, jojobový, olivový, marhuľový a slnečnicový olej v BIO kvalite a prírodný vitamín E.

  • Obsahuje zmes prírodných vyživujucich olejov,ako je jojobový,olivový,marhuľový a slnečnicový olej a prírodný vitamín E

 27. Obsahuje zmes prírodných vyživujucich olejov, ako je arganový, jojobovy, olivový, marhuľový a slnečnicový olej a prírodný vitamín E.

 28. Prípravok obsahuje prírodné vyživujúce oleje: argánový, jojobový, olivový, marhuľový a slnečnicový olej v BIO kvalite a prírodný vitamín E.

 29. Nature BIOactive výživný olej obsahuje zmes prírodných výživných olejov: argánový, jojobový, marhuľový,slnečnicový,olivový a prírodný vitamín E.Všetko sú v BIO kvalite

 30. Obsahuje zmes prírodných vyživujúcich olejov, ako je argánový, jojobový, olivový, marhuľový a slnečnicový olej v BIO kvalite a prírodný vitamín E.

 31. Obsahuje zmes prírodných vyživujúcich olejov, ako je argánový, jojobový, olivový, marhuľový a slnečnicový olej v BIO kvalite a prírodný vitamín E.

 32. Obsahuje zmes prírodných vyživujúcich olejov, ako je argánový, jojobový, olivový, marhuľový a slnečnicový olej v BIO kvalite a prírodný vitamín E.

 33. Obsahuje zmes prírodných vyživujúcich olejov, ako je argánový, jojobový, olivový, marhuľový a slnečnicový olej v BIO kvalite a prírodný vitamín E.

 34. Obsahuje zmes prírodných vyživujúcich olejov – argánový, jojobový, olivový, marhuľový a slnečnicový olej v BIO kvalite a prírodný vitamín E

 35. Obsahuje zmes prírodných vyživujúcich olejov, ako je argánový, jojobový, olivový, marhuľový a slnečnicový olej v BIO kvalite a vitamín E

 36. Obsahuje zmes prírodných vyživujúcich olejov – argánový, jojobový, olivový, marhuľový a slnečnicový olej v BIO kvalite a prírodný vitamín E

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu