Želírujte s Dr. Oetker počas celého roka!

Počuli ste už o tom, že želírovať môžete všetky druhy ovocia počas všetkých ročných období? Že nie? Pripraviť si sirup, džem alebo marmeládu podľa vlastných predstáv môžete vďaka Dr. Oetker počas celého roka s kompletným sortimentom prípravkov na zaváranie, ktorý uspokojí potreby aj najnáročnejších gazdiniek. Vyskúšajte teraz novinku, s ktorou vykúzlite sirupy z kvetov, byliniek i zázvoru. Celkom sami a u vás doma!

Úspešná sezóna s Dr. Oetker môže začať!

Stále viac sú obľúbené domáce sirupy, ktoré sa dajú pripraviť z byliniek, či kvetov. A preto pripravil Dr. Oetker pre tohtoročnú sezónu atraktívnu novinku Sirupfix. Novinka je prípravok na zaváranie poctivých domácich sirupov s vysokým ovocným podielom. Výrobok neobsahuje žiadne konzervačné látky. So Sirupfix si vytvoríte originálny vlastný sirup, ktorý bude mať hladkú a tekutú konzistenciu, vysoký podiel ovocia a výraznú ovocnú chuť i farbu. Vykúzlite si domáce bylinkové, kvetinové alebo zázvorové sirupy podľa vlastnej fantázie. Výber cukru, ktorý použijete vo vašom recepte, je iba na vás.

Odporúčaná maloobchodná cena Sirupfix 40 g:

Želírovanie podľa vlastných predstáv

Dr. Oetker má produkty na prípravu džemov, marmelád, či sirupov pre každého podľa vlastnej fantázie. Medzi najobľúbenejšie produkty na želírovanie patrí Gelfix Extra 2:1. Bude ideálnym pomocníkom, ak chcete spotrebovať menej cukru a zachovať prirodzenú chuť ovocia.

Vďaka produktu Pektín nemusíte prepočítavať pomer cukru a ovocia – môžete si pripraviť džem s ovocným podielom až 79%, a to bez konzervačných látok. Dá sa ľahko kombinovať s repným, či trstinovým cukrom. Výrobok je 100% rastlinného pôvodu, obsahuje citrusové pektíny a v džeme pôsobí ako prírodné zahusťovadlo.

Ak máte radi jednoduchosť, kompletná receptúra výrobku Želírovací cukor Extra 2:1 vás presvedčí o tom, že na prípravu skvelého džemu stačí k želírovaciemu cukru pridať iba ovocie.

Želírovací cukor so stéviou 3:1 je moderným výrobkom na domácu prípravu džemov s obsahom glykozidov steviolu. Džem vyrobený s týmto želírovacím cukrom obsahuje o 38% menej kalórií ako džem klasický, má lahodnú chuť a zaváranie džemu s ním vám nepotrvá dlhšie ako 5 minút. S produktami Dr. Oetker je príprava domácich džemov  a sirupov jednoduchá a rýchla!

A máme tu veľkú SÚŤAŽ!

Na náš FB pod post nám napíšte alebo dajte fotku, čo ste už toto leto zavarili alebo čo sa ešte chystáte zavárať. Na 4 z Vás čaká takýto balíček.

foto: Dr. Oetker / AdobeStock / redakcia

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu