ARRIVA spustila náborovú kampaň na vodičov v Bratislavskom samosprávnom kraji

0
956

Vodičom autobusov v Bratislavskom samosprávnom kraji (BSK) ponúka ARRIVA trvalý pracovný pomer, základnú hodinovú mzdu 6,10 eura na hodinu, k nej pohyblivú zložku mzdy a príplatky. Minimálna priemerná mzda vodičov tak dosiahne výšku 1 500 eur. ARRIVA na zabezpečenie prímestskej autobusovej dopravy v BSK hľadá až 400 nových kolegov.

„Cieľom náborovej kampane je získať až 400 nových zodpovedných kolegov – vodičov a vodičiek autobusov, ale aj na ostatné profesie potrebné na zabezpečenie plnohodnotnej služby verejnej autobusovej dopravy v kraji. V krajoch a mestách na Slovensku, v ktorých pôsobíme, majú naši kolegovia stabilné pracovné miesta, férové mzdy a benefity,“povedala Petra Helecz, riaditeľka pre obchod a komunikáciu spoločností ARRIVA na Slovensku. Nábor sa týka vodičov zamestnaných u súčasného poskytovateľa prímestskej dopravy v Bratislavskom kraji, ktorému končí zmluva v polovici novembra, ale aj všetkých ostatných skúsených a zodpovedných vodičov z celého Slovenska. „Je to dobrá príležitosť aj pre nových záujemcov o prácu vodiča autobusu,“ dodala P. Helecz. Okrem férového platu zabezpečí ARRIVA novým vodičom aj ubytovanie. 

Záujemcovia o prácu vodiča môžu svoj záujem potvrdiť vyplnením formulára na https://arriva.sk/bratislava alebo telefonicky na čísle 0915 188 881.

foto: ARRIVA

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu