Získajte pri zariaďovaní domu a jeho skladovacích priestorov viac slobody

0
956

Čím dlhšie v našom dome alebo byte žijeme, tým viac vecí sa v ňom hromadí. Všetky ozdoby na vianočný stromček, domáce spotrebiče, sezónna obuv alebo kufre na cesty – sú nepochybne veľmi potrebné. Ich aktuálnosť je však často iba sezónna či sporadická, čo znamená, že v prípade ich nevyužitia je nutné nájsť im vhodné miesto.

Na tento účel mnohí z nás využívajú medziposchodia, vytvárajú ďalšie šatníky a rôzne technické miestnosti. Na úkor tejto snahy sa ale náš osobný priestor na bývanie ešte viac zmenšuje, pričom sa o novo vytvorené skladovacie priestory musíme dobre starať.

A pritom vám k slobodnejšiemu životu stačí urobiť iba niekoľko jednoduchých krokov a zmeniť obvyklý spôsob plánovania a zariaďovania svojho bývania.

Využite voľný priestor a ideálnu klímu pivnice

Vedeli ste o tom, že budova so suterénom alebo pivnicou sa vyznačuje vyššou seizmickou odolnosťou a dobre vykurovaný a odvetrávaný suterén je navyše zárukou, že podlahy v priestoroch prvého poschodia budú vždy teplé a suché?

Avšak, nielen majitelia rodinných domov, ale aj bytové jednotky využívajú v rámci spoločných bytových priestoroch tieto časti domu na uskladnenie množstva aktuálne nepotrebných vecí. Veď kľúčom k dlhodobému skladovaniu čerstvej zeleniny a ovocia je predsa mikroklíma týchto priestorov ideálna. Niečo vám k ich plnohodnotnému využitiu ale ešte chýba.

Vyberte si správne kovové regály

Pre správne a kompaktné umiestnenie všetkých dôležitých vecí v suteréne sú potrebné aj pevné regály do pivnice. Avšak, časy, kedy ste si ich museli vyrobiť sami, sú už dávno preč. Dnes si môžete kúpiť spoľahlivú, odolnú proti korózii a priestrannú štruktúru regálov aj online.

Takéto kovové regály do pivnice sú jednoduchým a najdostupnejším riešením, ako získať pri zariaďovaní skladovacích priestorov viac slobody.

Majú výhody, ktoré skutočne oceníte

Regály do pivnice alebo domácnosti majú optimálne rozmery, dĺžku aj hĺbku. Veľkým bonusom je aj materiál. Keďže je pivnica často vlhkým prostredím, kovové regály s antikoróznou povrchovou úpravou zaručujú ich dobrú kvalitu, odolnosť a dlhú životnosť. Veľmi jednoducho sa čistia a môžete na nich skladovať akékoľvek veci s nosnosťou až do 180 kg na policu.

foto: Majster Regal

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu