Módna „kultovka“: Biela a čierna

Pre niekoho dvojica farieb bez fantázie, pre iného trochu punk-rock kombinácia. Aktuálne trendy, našťastie, nelimitujú našu predstavivosť, tak prečo bielu a čiernu nepoňať v štýle „sporty chic“?

Napríklad mikina sa nenosí už len pri behu, do lesa alebo na bleskový nákup v potravinách. Nebojte sa pracovať s materiálom, štruktúrou a s citom ju doladiť s ostatnými athleisure kúskami. V kombinácii s voľne strihanými nohavicami budete právom konkurovať ikonám streetstylu. Športový look povýše ešte o level vyššie, a to doslova – trendovými chelsea boots na podpätku z kolekcie Jenny Fairy v kontrastnej vínovej.

Masívny stĺpcový podpätok v kombinácii s nenápadnou platformou je tým pravým orechovým na rušný deň. Nech ho začnete v škole alebo na nevinnej kávičke s kamoškami a zaklincujete ho na divokej žúrke uprostred týždňa. Stačí len oživiť make-up a je to.  Kozmetickú taštičku hravo schováte do praktickej shopperky, ktorú nájdete rovnako ako topánky, v predajniach CCC.  Špeciálna priehradka na mobil určite poteší všetky instagramerky.

Viac inšpirácií na www.ccc.eu/sk.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu