ŽIVOT PODĽA PREDPOVEDE

…určite nie podľa predpovede počasia. Znamenajú pre Vás niečo predpovede jednotlivých znamení? Hľadáte si svoju lásku, potešenie, profesiu, hoci aj sexuálneho partnera podľa horoskopu? Ako treba vlastne život žiť?

Klebetíte s kamarátkou iba tak, čo Vás dnes čaká, ako sa máte, čo budete robiť. Už viete, že dnes pravdepodobne nebudete mať svoj deň. Prečo? Pretože ste si to práve prečítali vo svojom horoskope…

Pre niekoho sú na pobavenie, iné nimi doslova žijú. Dnes ho stretnem, svojho pravého, pretože to tam bolo. Alebo naopak. Dnes sa zase pohádame. Prečo? Máte to v dnešnej predpovedi lásky! Ako ste na to Vy s magickými horoskopmi?

NÁVOD NA ŠŤASTIE VĎAKA HOROSKOPU

…nech to na Vás vplýva…vsugerujte si to…ale iba to pozitívne, ostatné berte s rezervou…

A keď sa to splní – to zlé, určite to nemuselo byť pretože ste to mali vo svojej dnešnej predpovedi. Zo všetkého si vždy zoberte len pozitívne. Tieto pravdivo-nepravdivé veštenia na každý deň by mali slúžiť práve na to. Vyhnúť sa negativite, ktorá na Vás „číha“ a dopriať si rozkoš, ktorú ste mali zase zapísanú v horoskope lásky od inej veštice.

…láska podľa znamenia. Čo to znamená?

Niektoré tvrdia, že to cítia. Jednoducho im to spolu „neladí“. Ona je baran, on je rak. Majú sa radi, krásny pár naoko aj v posteli sa im darí. Ich znamenia tvrdia niečo iné. Pravda, či nie?! Ste schopné sa s ním rozísť, pretože vesmír spojeniu nepraje?

…bojujte…so znameniami za lásku…ale hlavou proti múru ísť netreba…

Niekedy sa planéty mýliť nemusia. Snažíte sa, kompromisy, nové nápady a riešenia. Jeden ustúpi, druhý nie. Milujete sa, ste spolu, no nie tak spriaznení, ako by ste chceli. Sú dobré, aj zlé dni. Ale je to boj. Boj každodenný za svoje šťastie v láske. Hľadáte odpovede v znameniach? Možno majú pravdu. Vesmír vie čo robí, aj čo sa rozmiestenia planét týka a osud je osud. V tomto prípade záleží iba od Vás, stojí tá láska za boj proti osudu?

…nech Vám znamenia pomôžu…a nie naopak…

Ak si naozaj už neviete pomôcť, nech sa snažíte akokoľvek,vesmír prehovorí za Vás. Možno sa tie planéty nemýlia. Ale neriaďte sa nimi za každú cenu. Poraďte sa s vesmírom smerom ku kompromisu. Planéty nemajú schopnosť znamenia iba spájať, či ich naopak rozdeľovať. Ale pomáhajú nájsť zlatú strednú cestu. Osud Vám nikdy nechce zle a Vy sa s ním nerozíďte pri prvej ťažkej prekážke. Radšej si ho poriadne „preskúmajte“. Preskúmajte si ho podľa znamenia, možno ho i lepšie pochopíte.

ZÁBAVA NA KONCI DŇA

Niekedy je lepšie vyskúšať to „zozadu“…

Čo tak si prečítať svoj dnešný horoskop v posteli pred spaním? Výborné riešenie na dobrú noc. Takto najlepšie posúdite pravdivosť horoskopových predpovedí. To „magické“ na tom bude, ak sa slová z dnešnej predikcie osudu splnili dobodky. Milé čítanie na zamyslenie a pobavenie pred vytúženým oddychom.

NECH SLÚŽIA ŠŤASTIU. Planéty, osud, horoskopy a predpovede sú pre Nás. Niekedy pomôžu predísť nástraham každodenného osudu.  Ak si dnes však prečítate niečo zlé, nezľaknite sa! Berte to ako výstrahu, ktorú musíte prekonať, aby  splnil ten krásny večer lásky, ktorý slová horoskopu predpovedajú ku koncu dňa…a keď sa to „dobré“ nenaplní, nezúfajte. Ďalšia predpoveď je tu už zajtra.

Redaktorka: Monika Pekarovičová

Foto: tumblr

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu