Ako ukončiť zlé rande? Tu je šesť tipov

Nie každé rande musí vyjsť. Možno je vám dotyčný sympatický, páči sa vám a zrazu zistíte, že nemáte nič spoločné, že vám na ňom prekáža množstvo vecí a najradšej by ste zdrhli.

Skúste na to použiť tieto veci:

Iný vzťah- je to troška zvláštne, ale koniec koncov, dá sa rande ukončiť aj tým, že začnete básniť o bývalom a vlastne z vás vyjde, že sa k nemu chcete vrátiť. Verte, že on to s vami nebude chcieť rozoberať.

Nenápadne ho kritizujte- žiadne okaté reči o tom, ako sa vám nepáči. Naopak. Nemá vypracované telo? Hovorte o tom, ako sa vám takí muži páčia. Má rád divadlo alebo kino? Tým pádom, vy ho neznášate.

Úprimnosť- pravdaže, jednou z možností je povedať mu priamo, že bohužiaľ nemáte nič spoločné a že ste si pravdepodobne nesadli. Táto možnosť je najideálnejšia, ale aj najťažšia.

Zlý rozchod- skúste mu rozprávať o tom, aký ste mali strašný rozchod, ako vás to poznačilo a pokojne preháňajte. Máloktorý muž vydrží na prvom rande toto počúvať. Pozor, lebo takto zo seba urobíte tak trocha hlupaňu.

Telefonát- nie je nič jednoduchšie, ako dohodnúť si kamarátku, ktorá po esemeske okamžite zavolá a zinscenujete nečakaný telefonát, po ktorom okamžite budete musieť odísť. Ako z filmu.

Iný program- začnite rozprávať o tom, čo všetko musíte ešte urobiť, ako veľmi sa ponáhľate alebo sa vyhovorte na prácu. Čokoľvek, len rýchlo utekajte preč.

By Diamond, Wanda.atlas.sk

Foto: tumblr

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu