Známy kouč osobnostného rozvoja opäť prekvapuje. Prišiel s revolučnou novinkou! Vaša únava či nedostatok energie budú po tomto jeho ťahu zrejme minulosťou...

Po tom čo jeden z najznámejších mentorov v oblasti vzdelávania a osobnostného rastu Andy WINSON opäť naplnil začiatkom nového roka halu na Bratislavských Pasienkoch, aby ľudí poriadne naštartoval k úspechu, prišiel s ďalším prekvapením. Vytvoril totiž vlastný výživový doplnok. WINSON ENERGY, ako ho pomenoval vrámci svojej značky vyvíjal s lekármi a odborníkmi na optimálnu výživu na základe najnovších vedeckých poznatkov niekoľko rokov. A úspech sa konečne dostavil. 

Moj cieľ bol jasný. Vytvoriť doplnok výživy, ktorý bude prospešný zdraviu, vitalite a dodá telu potrebné množstvo energie na zvládnutie náročných úloh dnešnej doby. Podarilo sa to. Vznikol Winson Energy hovorí s úsmevom a radosťou Andy.  

Keďže je trh je doslova presýtený rôznymi energetickými nápojmi, zaujimalo nás v čom je práve tento iný a ako chce ostatným  konkurovať. V tom má však Winson úplne jasno.

Mojim cieľom nie je konkurovať, ale pomôcť . Doba sa zrýchľuje. Tlak na výsledky ľudí sa zväčšuje. Únava a vyčerpanie nás začína ovládať. Chceme, ale niekedy sa ani nestíhame zdravo stravovať hovorí. Jedným dychom však dodáva, aj informácie od odborníkov, ktorí sa jasne zhodujú v tom, že sa snažíme energiu do tela dobiť rôznymi rýchlo dostupnými, no nie práve zdraviu prospešnými spôsobmi. 

Preto som chcel priniesť ľuďom niečo iné, niečo výnimočné, kvalitné a zároveň stopercentne čisté, prírodné a zdravé. Bez akýchkoľvek nevhodných prvkov vysvetľuje . 

To sa Andymu podľa všetkého podarilo. 500ml dizajnovo jednoduchá, no na prvý pohľad pútava energiou nabitá fľaštička v sebe ukrýva samé zdravé poklady a vystačí Vám na 50 dní. Jedna 10ml dávka denne obsahuje napríklad Kórejský ženšen, ktorý navodzuje  rovnováhu všetkých životných funkcií, či zelený čaj, alebo zelené kávové zrná ktoré dodávajú bunkám energiu najmä prostredníctvom spaľovania tukov, stimuláciou krvného obehu a podporou detoxikácie. Nechýba Guarana, Aminokyseliny a bezvodý kofeín, ktorý zvyšuje energiu a prispieva k zlepšeniu nálady. Dokonca bojuje proti únave a celulitíde. Cukor tu teda nečakajte. 

Andy však zdôrazňuje. Toto nie je len nejaký energetický nápoj, podarilo sa nám vyvinúť unikátny výživový doplnok plný vitamínov B, C, D a E. Aj lekár Vám potvrdí, že naše telo potrebuje horčík, draslík, chróm,  či vápnik, zinok a ginko. A Winson Energy mu to všetko v každodennej dávke poskytne a poriadne naštartuje. 

O tento takpovediac revolučný nápoj je už teraz enormný záujem. Vyskúšať sa ho rozhodli dokonca i známe tváre, ktoré si ho na sociálnych sieťach zatiaľ pochvaľujú. Winson Energy tak už otestoval stonásobný majster sveta v karate Roman Volák, moderátor Valér Ferko, speváčka a herečka Lenka LERA Rakar či známy šperkár Tomáš Stríž a ďalšie známe mená. 

Verím, že náš drink pomôže mnohým ľuďom, ktorí nielen denne potrebujú silu a energiu, ale chcú tiež zdravo žiť uzatvára otec tejto jedinečnej novinky Andy Winson.

foto: archív A.W.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu