Luxusná starostlivosť o pleť

Ponúknite svojej pleti luxusný zážitok v podobe zlata a diamantov. Elixír s ich obsahom zanechá pokožku žiarivú, s mladistvým vzhľadom a prirodzenou krásou.

Novinka My Secret Gold Diamond & Energy Elixir,českej kozmetickej značky For Life & Madaga,je exkluzívny zamatový prípravok s unikátnymi účinnými látkami ako je prášok z pravého prírodného diamantu a 24karátového zlata, koloidné zlato, kyselina hyaluronová 2. generácie, rastlinné kmeňové bunky, výťažok z hlbokomorskej riasy, vitamíny C a E a tiež BIOsacharid, bambucké maslo a medilan.

Prípravok je určený pre všetky typy pleti, ktorej zabezpečuje dokonalý anti-age efekt, pomáha predchádzať rýchlemu starnutiu pleti a bojovať proti civilizačným chorobám. Zvládne zároveň dodať pleti jasný a prežiarený vzhľad s nádychom zamatu a vyhladiť vrásky. Ideálny je tiež ako ochrana pred nepriaznivými vplyvmi prostredia. Pleti poskytuje výživu, hydratáciu a obnovuje jej prirodzenú mikroflóru. Ideálna je jeho aplikácia ráno a večer na vyčistenú pleť, stačí prípravok naniesť do línie vrások alebo jemne vmasírovať do pleti. Odporúča sa používať spolu s krémom rovnakého zloženia.

Kúpite na www.forlifemadaga.com.

foto: forlifemadaga.com

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu