„Zo sekáča“

Keď sa povie „second hand“.

Niektoré odpovedia NIE! Iné zasa ÁNO. Nebráňte sa „druhej pomocnej ruke“, sekáč môže byť užitočným pomocníkom v móde.

Nájdete v nich dávno stratené kúsky, ak máte naozaj šťastie, možno tak raz-dva krát nosené. Vyzerajú ako nové , no sú iné. Nemá ich na sebe každá druhá a Vy sa môžete pýšiť vychytávkou za dobrú cenu zo sekáču. O tom, že vec je „z druhej ruky“ môžete vedieť iba Vy. Ak ste to naozaj „vychytali“ , vyslúžite si aj pochvalu okolia, od ľudí, ktorí si myslia, že máte opäť niečo nové, prvýkrát nosené.

…a prečo nie?…

Nepremýšľajte zbytočne nad tým, kto, čo, kedy s tou vecou robil. Buďte „nad vecou“ a spokojné so šatami, bundičkou alebo tričkom, ktoré máte dnes zo sekáču „nové“.

…lacné aj drahé…

To, že ste si kúpili vec zo second handu ešte neznamená, že stála dve eurá. Aj keď i tieto náhody potešia. Ak nájdete v sekáči naozaj dobrý a kvalitný kúsok od dobrej značky, cenové zázraky nečakajte. Nech Vás neprekvapí fakt, že vec môže byť drahšia ako nová vedľa v obchode. Cenovo ste na tom aj tak „v pohode“, ak si značkové tričko porovnáte s cenou originálu. Nech Vás preto neodradí, že za sekáč si niekedy musíte priplatiť.

…hrabte sa…vždy sa nájde ihla v kope sena….

O tomto to presne je. V takýchto „butikoch“ máte stovky vecí, ktoré nie sú na prvý pohľad vôbec lákavé. Nevzdávajte sa, lebo vždy sa nájde malý zázrak vo veľkom svete sekáčových handier. Len sa treba pohrabať. Tu Vám asi 5 minút na shopoholickú „rýchlovku“ stačiť nebude. Ak chcete nájsť´ výnimočný kúsok, vidíme to minimálne na pol hodinku, či hodinku určite. Nevadí, pretože na dobré sa čakať oplatí.

Nehrajte to na drahé značky a vyšperkované obchodíky. Svoje módne šperky nájdete aj v starých dobrých sekáčoch. Pomocná druhá ruka nikdy nie je na škodu.

Redaktorka: Monika Pekarovičová

Foto: Tumblr

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu