SVET JEDNOUŠNÍC

Stratili ste náúšnicu? Druhú chcete zahodiť? Neexistuje! Prichádza svet „jednoušníc“… a kúpite ich aj nové!

WomanMan magazine dnes prináša rýchly módny tip. Nastal nový hit jednoušníc!

Koľko z nás už stratilo jednu polovičku uceleného páru, druhá už je vraj na zahodenie. Dnes sa móda posúva a vychádza v ústrety všetkým, ktoré rady pricházajú o tú druhú a milovanú … náušnicu. Niekedy sú dve rovnaké v páre navyše…

…kúpite tak i nové…originály bez jedného kusu v páre sú dnes „in“…

Možno dostanete otázku, či ste náhodou nestratili svoju „polovičku“. Odpoveď znie „nie“. Ono sa také kupujú nové. Jedna nech vyniká. Nech si vysí, nech sa trblieta. Druhá nech je pekne v ušku ukrytá. Ale predsa k tej výnimočnej, pridajte jednu malú do páru. Zoberte si ju z originálu. Nekombinujte staré s novým, aj keď niekedy nie je zlé jednu malú „zapichovačku“ využiť. Hlavne, ak ide o spárovanie k druhej, ku ktorej ste tú pravú, či ľavú stratili. Nie je však nič výnimočné, ak v obchodoch objavíte práve tieto – spolu. Na prvý pohľad môžu pôsobiť ako dve oddelené jednotky, dokopy však tvoria pár a tak sa i predávajú.

…pozornému oku neuniknú nikdy…

Ak patríte medzi slečny, ktoré sa neustále motajú vo svete butikov a obchodíkov, ktoré sledujú trendy a módne vychytávky, neprekvapili sme vás! Iba sme potvrdili nový fashion štýl, ktorý sa líši a zároveň poteší srdce nákupnej divy.

Jednu ste stratili? Tú druhú ste nikdy nevyužili? Dnes sa nosí štýl jednoušníc a tie najkrajšie sú práve z originálu! „Šup do obchodov“! Nájdete tam svoje milované páry – s jednou veľkou a druhou malou. Niekedy sa krása skrýva v niečom drobnom a zároveň veľkom a vyzývavom!

Redaktorka: Monika Pekarovičová

Foto: Monika Pekarovičová, Tumblr.com

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu