Zriaďte si e-shop a podnikajte

0
919

Len pred niekoľkými rokmi podnikateľom, firmám, malým spoločnostiam, živnostníkom stačili na komunikáciu s okolitým svetom telefón, fax a kvalitná tlačiareň. Dnes sa už v podnikateľskom svete takmer nikto nezaobíde bez počítača a vlastnej webovej stránky. Mnohí si už nevedia predstaviť  podnikanie, osobitne teraz počas krízy spôsobenej koronavírusom, ani bez e-shopu. Pravda, nie každý si ho vie vytvoriť sám. Zíde sa pomoc odborníkov…

Koronavírus mnohých malých i väčších výrobcov doslova odstrihol od možnosti predávať svoje výrobky. Nekonajú sa výstavy, trhy, nefunguje ani príležitostný predaj v stánkoch. Ale život sa nezastaví. Východisko (aspoň niektorým) ponúka napríklad aj internetový obchod. 

Stačí, aby ste mali perfektnú ideu pre váš internetový projekt, ktorý vás opäť posunie dopredu a nedovolí stagnovať. Vytvorenie e-shopu uľahčí obchodovanie na internete, vybavovanie objednávok a zjednodušenie mnohých úkonov. Osobná prezentácia, firemný blog, e-shop alebo iný nápad, sa však bez pomoci internetového špecialistu nezaobíde. 

S komplexnou realizáciou internetovej prezentácie a e-shopu vám môže pomôcť napríklad spoločnosť WEB STAR. Vytvorila už viac ako 650 webstránok a nespočetné množstvo e-shopov. Dokáže pripraviť hotovú web stránku, ktorá splní očakávania aj tých najnáročnejších klientov. Navrhuje aj firemné logá, domény a webhosting, vizitky, letáky, reklamu a pod. Jej e-shopy sú veľmi flexibilné, môžete ich prevádzkovať podľa svojej predstavy buď ako internetové obchody alebo produktové katalógy bez nákupného košíka. Internetový obchod nemá žiadne obmedzenia čo do počtu položiek kategórií a produktov, ponuka produktov na ňom sa dá podľa potreby meniť, dopĺňať, rozširovať. Výhodou je, že realizácie firmy sú kreatívne a funkčné a dokážete si ich potom ľahko spravovať aj sami alebo, ak chcete, spoločnosť sa postará aj o aktualizáciu vašich stránok. Webové stránky sú navrhované s ohľadom na modernú grafiku, sú SEO friendly a majú prívetivé užívateľské rozhranie. 

Internetový obchod je realitou a zdá sa, že má pred sebou veľkú budúcnosť. Napokon i stále potrebné tonery, cartridge a náplne, napríklad pre obľúbené tlačiarne Canon, sa dnes dajú spoľahlivo vybrať z pohodlia domova z bohatej ponuky internetového obchodu Náplne-do-tlačiarní.sk, ktorý prevádzkuje spoločnosť Soft-Tech. Výhodou, je že vám tovar prinesú priamo na vašu adresu. Cieľom firmy je ponúknuť okrem originálnych aj alternatívne laserové tonery, atramentové náplne (cartridge) a kompletný sortiment určený pre použitie v laserových a atramentových tlačiarňach a kopírovacích strojoch v kvalite porovnateľnej s originálnym spotrebným materiálom. Ponuka tonerov Canon, kvalita náplní do tlačiarní je podložena certifikátmi SMTC, SIRA Certification, Bureau Veritas.

Nečakajte kým vás predbehne konkurencia. Otvorte nové stránky svojho podnikania.

foto: pixabay.com

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu