Zvečnite a oslávte svoju lásku novými vôňami Celebrate od AVONu!

0
2035

Spoločnosť AVON Cosmetics predstavuje nové špeciálne vône Celebrate pre zamilované páry vytvorené prestížnym parížskym parfumérskym domom. Dámska aj pánska vôňa sú inšpirované nekonečnou láskou, romantikou a šťastnými pocitmi.

Príbeh lásky, ktorý rozpráva kolekcia vôní Today Tomorrow Always, trvá už 15 rokov a je stále silnejší. Nové vône Celebrate for Her a Celebrate for Him pre spoločnosť AVON vytvorila absolútna hviezda parfumérskeho priemyslu, Olivier Cresp, ktorý tvorí vône pre najluxusnejšie značky sveta, ako napr. Thierry Mugler, Christian Dior, Dolce & Gabbana, Giorgio Armani, Versace a iné. „Inšpiráciu som našiel, keď som sledoval milencov prechádzajúcich sa Parížom. Užívajú si svoju lásku každý deň a každú minútu strávenú spolu. Vône z kolekcie Today Tomorrow Always už 15 rokov stelesňujú čisté pocity a romantiku. Nová vôňa Celebrate predstavuje šťastie, vzrušenie a iskry v ich očiach,“ uvádza parfumér Olivier Cresp, ktorému sa takto podarilo zachytiť esenciu lásky do flakónu.

Toaletný parfum Celebrate for Her

Objem: 50 ml, Bežná cena: 32,00 €

Luxusná vôňa kvetu neroli, ktorý je srdcom celej kolekcie TTA, sa snúbi s tuberózou a radostnými kvetmi pomarančovníka, orámovanými sviežou vôňou citróna a hrejivými tónmi benzoínu.

Toaletná voda Celebration for Him, Objem: 75 ml, Bežná cena: 27,00 €

Luxusná vôňa kvetu neroli, ktorý je srdcom celej kolekcie TTA, sa snúbi so sviežim bergamotom a tónmi levandule, položenými na hrejivom základe lahodnej vanilky a mužného konárniku slivkového.

Vaše srdce vie, že sa stane niečo veľké aj vďaka ďalším jedinečným vôňam z kolekcie Today Tomorrow Always:

Toaletný parfum Today, Objem: 50 ml, Bežná cena: 32,00 €

Toaletná voda Today for Him

Objem: 75 ml, Bežná cena: 27,00 €

Toaletný parfum Tomorrow, Objem: 50 ml, Bežná cena: 32,00 €

Toaletný parfum Tomorrow for Him, Objem: 75 ml, Bežná cena: 27,00 €

Toaletný parfum Always, Objem: 50 ml, Bežná cena: 32,00 €

foto: AVON

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu