Každá žena si potrpí na kvalitnom oblečení. Prečo by to nemalo platiť aj pre nočné košieľky? Niektoré pyžamá sú priam dizajnové kúsky, ktoré môžete nosiť aj v pohodlí domova. Slovenská značka Bruuuslovakia ponúka každej žene jedinečné kúsky, ktoré nikde inde nenájdete. Nielenže sú skvelé na dotyk, ale vyzerajú perfektne na každej dáme. Nemôžeme zabudnúť ani na fakt, že zvodné oblečenie vyrazí dych mužskému pokoleni. Každý jeden kus sa vyrába ručne na Slovensku a zakladateľka si naozaj potrpí na tom, aby ponúkala kvalitné produkty, ktoré si ženy zamilujú.

zdroj: Instagram/bruuuslovakia
zdroj: Instagram/bruuuslovakia

Čím sú výnimočne vaše pyžamká?

Pyžamká Bruuu sú v prvom rade výnimočné svojim dizajnom, ktorý tvorím. Mojim cieľom pri tvorbe je, aby sa každá žena cítila v pyžame výnimočne a jedinečne. Snažím sa tvoriť kúsky, ktoré sú veľmi rafinované. Pôsobia sexi no zároveň si držia svoju eleganciu.

Odkiaľ beriete inšpiráciu?

Inšpirujem sa svojou fantáziou. Som presne ten typ návrhára, ktorý keď dostane perfektnú myšlienku, uteká do ateliéru aj o pol noci. 🙂 Keď dostanem tvorivú vlnu, ako tomu hovorím, dokážem vymyslieť celú kolekciu za jeden večer. 

Aká je vaša najnovšia kolekcia ?

Najnovšia kolekcia, ktorá uzrie svetlo sveta v polovici mája, bude veľmi pestrá, bude z nej cítiť sviežosť, radosť, pestrosť. Všetko čo je súčasťou tohto jarného obdobia. A samozrejme som upgrade pár modelov z predošlých kolekcii.

zdroj: Instagram/bruuuslovakia

Akú máte odozvu od zákazníkov? Čo si najviac cenia na vašom oblečení?

Myslím si, že Bruuu vyvoláva u žien istý druh závislosti. Vždy sa snažím tvoriť tak, aby si na svoje prišla každá žena. Referencie sú veľmi dobré. 

Okrem krásnych pyžám ponúkate aj iné oblečenie?

Okrem pyžamiek u nás nájdete aj domáce voľnočasové oblečenie. Avšak mojou zásadou je držať sa svojho konceptu. Nepáči sa mi ak značka nemá svoj koncept. Na mňa to pôsobí tak nevyrovnane. Čiže spoločenské šaty u nás určite nikdy nenájdete. 🙂

zdroj: Instagram/bruuuslovakia
zdroj: Instagram/bruuuslovakia

Všetko sa vyrába u vás výlučne na Slovensku?

Všetko je naša produkcia. Čisto kvalitná slovenská tvorba. Na tom si zakladám. A mám pocit, že ľudia sa pomaly učia oceniť slovenskú tvorbu. 

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu