Zvodný pohľad za pár minút

0
713

Myslíte si, že poznáte AVON? Naozaj?! Počuli ste o tom, že výrobky z dielne spoločnosti Avon získali za posledné 3 roky viac než 300 ocenení? Pre žiadnu ženu to určite nie je prekvapením, pretože portfólio produktov Avon je nielen široké, ale plné stoviek kvalitných a ženami obľúbených produktov. 

Aktuálne na trh prichádza s novou špirálou SuperSHOCK Volume Light. 

Svoj look doplňte ešte o tekutý očný tieň, šikovnou fixkou na obočie si zvýraznite obočie a je to!

Vyčarujte si prirodzený look na každý deň len s tromi produktami od Avonu. Svojim mihalniciam doprajte objem so špirálou SuperSHOCK Volume Light – hnedou pre naozaj jemný pohľad a čiernou pre zvodný. Viečko jednoducho vyfarbite tekutým očným tieňom, no nezabudnite ani na obočie. Šikovná fixka na obočie je vhodná pre začiatočníčky a rovnako aj pre profesionálky. Vyhrajte sa aj v bežný deň s Avonom. 

Špirála SuperSHOCK Volume Light

Objem: 10 ml / Bežná cena: 7,60 €

Nová špirála SuperSHOCK sa môže pýšiť naozaj bohatým pigmentom. Okrem toho je však teraz obohatená o šetrný kokosový olej, čím sa pri každom nanesení stará o riasy. Ľahké zloženie sa navyše jednoducho nanáša, nelepí sa ani nerozmazáva. SuperSHOCK sa stane vašou novou obľúbenou špirálou.

Tekutý očný tieň Metallic Reign

Objem: 6 ml / Bežná cena: 6,20 €

Rozjasnite každú miestnosť oslnivým líčením. Tekutý očný tieň s perleťovými pigmentmi sa hladko nanáša jedným ťahom a dodáva trvácny metalický efekt. Použiť ho môžete aj s inými odtieňmi a vyčarovať si tak jedinečné farebné kombinácie ako od profesionálnej make-up artistky. Vybrať si môžete až zo šiestich odtieňov. 

Mark. Farba na obočie vo fixke 

Objem: 1 ml / Bežná cena: 8,90 €

Profesionálny styling obočia nebol nikdy jednoduchší. Staňte sa kráľovnou líčenia obočia s trvácnou fixkou na obočie s jedinečným hrotom. Trojitý hrot napodobňuje prirodzené chĺpky, a tak to dokáže naozaj každá. 

Hot Novinka budúceho mesiaca

Obľúbený rad vôní sa rozrastá o novú Attraction Game pre ňu a pre neho. Nechajte sa unášať vôňou, ktorá stimuluje myseľ a definuje jedinečnosť každého z nás.

Dostupné od 1. februára 2022.

foto: AVON / pixabay.com

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu