Najkrajšie sviatky roka máme na dosah ruky. Ak si mal až doteraz plné ruky práce a hlavu plnú povinností, nechaj si poradiť vianočné darčeky od Dedoles, vďaka ktorým zaručene potešíš veľkých aj malých milovníkov veselých a zároveň praktických produktov. Kúzlo Vianoc tak získa vďaka Dedoles úplne nový rozmer.

Pletené doplnky na chladné dni

Počas zimných mesiacov krajinu ovládne inovať a teploty klesajú pod bod mrazu. Často sa musíme poriadne zababušiť, aby sa chlad nedostal až pod kožu. Prekvapte svojich blízkych teplými, pletenými doplnkami, ktoré potešia všetkých členov rodiny a zabezpečia im príjemné a mäkké teplo. Tradičné vianočné a zimné motívy sú dostupné na teplých ponožkách, šáloch, čelenkách, rukaviciachčiapkach. Všetky dospelácke produkty nájdete aj v mini verzii pre vaše ratolesti. Výber motívov a farebných kombinácií je nekonečný. Už si iba zvoliť ten správny a tešiť sa z rozžiarených očí a úsmevov od ucha k uchu, ktorými ťa potešia tvoji milovaní.

Dedoles papuče pre pohodlie vašich nôh

K príjemnému vianočnému domovu patrí aj pohodlná obuv. Vďaka Dedoles papučiam sa budeš doma cítiť nielen komfortne, ale vyčarujú ti aj veselú náladu. Stačí si vybrať svoj obľúbený motív a môžeš šíriť hravosť všade, kam v nich vkročíš. Na svoje si prídu nielen dospelí, ale aj detičky s veľkosťou nohy od 20 do 35. Detské papučky si môžu vybrať so svojimi obľúbenými dizajnmi. Pohodlné nosenie pre všetkých členov rodiny, zabezpečí mäkká pamäťová pena a teplo zase príjemná podšívka.

Štýlové kardigány pre všetky šik ženy

Chcete potešiť pod vianočným stromčekom svoju maminu, svokru alebo kamarátku? Dlhý bavlneno-akrylový kardigán siahajúci až pod kolená je tým pravým prekvapením, ktorý poteší, aj zahreje. Pohodlné nosenie zaručí aj zúžený strih v oblasti zápästí. Veľkosti XS/S, M/L alebo XL/XXL sú určené pre dámy každej postavy. Štýlové farebné kombinácie si zamiluje každá fashionistka. Praktický kardigán si môžete navyše zladiť s ďalšími kúskami, akými sú šál, čiapka, rukavice či čelenka.

Vianočný „ugly“ sveter pre veselú náladu

Zima a všetky radovánky s ňou súvisiace sú tu. Obrňte sa proti chladným mesiacom vďaka mäkkým, pleteným svetrom Dedoles s typickými vianočnými motívmi. Vyčarujú úsmev na každej tvári a zahrejú, aj keď teploty klesnú pod bod mrazu. Bavlna a akryl zabezpečia okrem tepla aj príjemný pocit na pokožke. Unisex strih poteší všetkých mužov aj ženy, ktorí nedajú dopustiť na zasnežené kopce a trblietajúce sa svetielka na vianočnom stromčeku. Vďaka veľkosti od S po 2XL sa môžete zladiť aj so svojom polovičkou a rozsievať dobrú náladu všade, kam v nich vkročíte. Pre malých milovníkov Vianoc nechýbajú ani detské verzie svetrov, ktoré potešia rozkošnými dizajnmi aj svojou hebkosťou.

Darčekové krabičky s prekvapením

Aj ty sa trápiš pri vymýšľaní originálneho vianočného darčeka? Prázdne aj naplnené darčekové krabičky Dedoles ti uľahčia nakupovanie Môžeš si vybrať z viacerých vianočných motívov a zvoliť si dokonca aj tvar krabičky. V portfóliu nájdeš oválne, hranaté a dokonca aj pyramídové kúsky. To, akými zábavnými radosťami ich naplníš, je už iba na tebe. Na výber máš množstvo veselých ponožiek, z ktorých je každá iná, no spolu tvoria dokonalý pár či veselú spodnú bielizeň. Pre tých, ktorí nemajú čas vyberať dokonca ani dizajn, sú pripravené aj krabičky naplnené ponožkami, boxerkami, trenkami a nohavičkami so zimnou tematikou.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu