10 druhov sexu, ktoré musíte vyskúšať

Odvážnemu šťastie praje.

Ak patríte medzi dámy, ktoré nie sú v sexe príliš odvážne, jednoducho to zmeňte, alebo si svoj život aspoň príležitostne okoreňte. Či ste sama, s novou láskou alebo v dlhoročnom vzťahu choďte do toho. Bez ohľadu na to, aké máte skúsenosti, vyskúšajte rôzne druhy sexov, na ktoré budete myslieť ešte poriadne dlho.

Žijete iba raz a preto by ste mali vyskúšať všetko, na čo máte chuť. Ak nevyskúšate aspoň 80% našich rád, budete patriť medzi nudné ženy, ktoré sa boja vyskúšať vzrušujúce veci. Na erotické experimenty nikdy nie je neskoro. Skúste venovať svoju energiu do milostného dobrodružstva a vyskúšajte naše tipy.

1. Jednorázovka

Ideálna jednorázovka je taká, po ktorej sa budete mať dobre a nebudete cítiť vôbec žiadne emócie. Toto je typ sexu, pri ktorom musíte oddeliť sex a emócie. Je to zábavné a skutočne si ten čas užite. Myslite ale na bezpečnosť a nikdy neľutujte, že ste to urobili. Samozrejme do zábavy zapojte aj orálny sex.

2. Sex po prvom rande

Aj keď ste počuli, že sex môžete mať až po treťom rande, aspoň raz sa na toto pravidlo vykašlite. Ak na rande cítite iskrenie, využite to! Aj keď ste si vymenili iba 10 slov, sex môže byť vzrušujúci a zároveň roztomilý. Ak vám na druhý deň nezazvoní telefón, neriešte to. Vy ste si užili perfektne chvíle a nemáte čo ľutovať.

3. Sex z nervov

Doprajte si sex aj keď na neho vôbec nemáte chuť. V čase, keď ste najviac rozčúlená, keď vás všetko hnevá, keď nemáte chuť nikoho vidieť. Vtedy sa vrhnite na svojho partnera a užite si drsný sex plný emócií a vybite si svoju zlosť. Uvidíte, že potom sa budete cítiť fajn a hodíte všetky problémy za hlavu.

4. Sex na párty

Ak ste na párty, drinky tečú potokom, všetci sa bavia, skúste dávať svojmu partnerovi erotické návrhy, ktorého ho okamžite rozpália. Skúste si to rozdať hneď na párty, kým si nikto nevšimne, že ste niekam zmizli. Alebo si hneď zavolajte taxík a predohru absolvujte tam.  

5. Sex cez internet

V dnešnej dobe nie je žiaden problém s video hovorom. Zavolajte svojmu partnerovi nečakane už pripravené urobiť si to. Hneď po zdvihnutí hovoru mu povedzte, že už nemôžete vydržať a idete na vec. Uvidíte jeho výraz tváre a potom už iba počkajte, čo bude nasledovať.

6. Sex na svadbe

Ak ste na svadbe, kde na vás všade dýcha romantika a vy na ňu vôbec nemáte chuť, jednoducho flirtujte s družbom a po pár drinkoch určite nebude robiť problémy. Do rána je času dosť a tých pár minút si pre seba ukradnite. Na veselici si nikto nevšimne, že ste sa na pár minút vytratili.

7. Sex v kúpeľni

Nikdy nerozmýšľajte ako a či je to pohodlné. Proste to urobte. Keď je váš partner v sprche, po pár minútach vkĺznite k nemu. Určite nebude proti  a bude vám príjemne horúco. Odvážnejší môžu využiť aj zrkadlo.

8. Tvrdý sex

Ukážte svojmu milému, ako drsne sa vám to páči. Vyskúšajte to aspoň raz za čas. Začnite pomaly a postupne pridávajte. Myslite hlavne na seba a choďte až na hranicu, kým sa vám to páči. Okoreníte vzťah tým správnym spôsobom

9. Sex s cudzincom

Na toto sú najlepší plážoví inžinieri. Keď sa vyberiete na dovolenku s priateľmi a bez partnera, čo môže byť lepšie ako užiť si pár dní s neznámym cudzincom a zažiť trochu exotiky? Nemusíte poznať ani jeho meno. Stačí, ak ti zahraničné telo poriadne vychutnáte.

10. Sex v aute

Toto je obľúbený spôsob rozkoše u mladých ľudí, ktorí nemajú vlastné bývanie. Ale môže to byť zábavou aj pre vás. Aj keď v aute nie je veľa miesta nezúfajte.  Stačí ak idete na výlet a cestou začnete svojho partnera zvádzať. Potom zastavte na mieste, kde vás nikto nebude rušiť a šup na to.

Ali

Foto: weheartit.com

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu