10 vecí, podľa ktorých zistíte, že vás miluje

Muži neprejavujú emócie až tak viditeľne, ako ženy.

Aj keď očakávate od svojej lásky každodenné vyznania, či nežné lichôtky a nedostávate ich, stále nie je všetko stratené. Muži vám svoju náklonnosť prejavujú drobnými činmi, vďaka ktorým si môžete byt 100-percentne istá, že vás jednoducho miluje.

1. Úsmev len pre vás

Ak ste na párty s priateľmi a váš milý vám venuje úsmev cez celú miestnosť, môže to znamenať mnoho vecí. To, že vás miluje a je rád, že si rozumiete s jeho kamarátmi, miluje sa na vás pozerať, keď ho nevidíte, alebo, že sa už nemôže dočkať, kedy pôjdete domov.

2. Rozveselenie po zlom dni

Keď ste mali zlý deň a on vie, že jediné, čo vás rozveselí, je vaše obľúbené jedlo a pripraví ho, to znamená maximálny prejav náklonnosti.  Čo môže byť krajšie ako príchod domov s totálne mizernou náladou a on vás chce prekvapiť a urobiť vám radosť. Samozrejme by to malo fungovať aj naopak.

3. Pusa

Keď vás objíme alebo pobozká len tak, pretože chce. Keď sa k vám z ničoho nič priblíži a dá vám veľkú pusu alebo bozk, môžete si byť istá, že vás miluje. On to vie a vy to viete tiež.

4. Vlastná reč

Keď si posielate smajlíkov, alebo slová, ktorým rozumiete iba vy dva a ostatní ani len netušia, čo to môže znamenať. Ak máte vlastnú reč, je to prejav veľkej lásky.

5. Dôvera

Vo vzťahu ste určite mali pár dní, kedy lietali hromy blesky. Keď vás partner presvedčí, že mu môžete veriť, a že dôvod hádky je v podstate maličkosť, aj to je prejav jeho lásky. Keď sa po hádke posnaží okamžite sa s vami udobriť, fakt vás miluje.

6. Darček

Niektorí ľudia jednoducho nevedia vyberať darčeky. Keď vás ale váš partner prekvapí maličkosťou, po ktorej ste túžili, bez toho, aby ste mali nejaký sviatok či výročie, je to prejav jeho náklonnosti. Ak si všimol, že po niečom túžite a kúpil vám to, je to perfektný darček z lásky. Prejavil úsilie zájsť do obchodu a kúpiť vám prekvapenie, aby vás potešil. Čo môže byť krajšie?

7. Kompromis

Pevná pôda pod nohami je to, čo potrebuje každý správny vzťah. Vo chvíli, keď sa potrebujete rozhodnúť  a dve strany sa nevedia dohodnúť, to je pre vzťah katastrofou. Ak si ale aj po výmene názorov nájdete hneď na mieste kompromis, to je prejavom fungujúceho vzťahu. Tieto veci jednoducho robíte z lásky.

8. Jedna správa stačí

Aj keď si neposielate správy od rán do večera, nemusí to znamenať, že na vás nemyslí. Stačí, ak vám pošle jednu správu s textom, že mu chýbate. Tieto slová v sebe zahŕňajú veľa lásky. 

9. Ospravedlnenie

Po hádke je asi každému veľmi zle. Ak si ale váš partner prizná chybu, prehltne svoju hrdosť a povie vám, že mu to je ľúto, znamená to, že vám prejavil svoju lásku. Prestaňte sa hnevať kvôli maličkostiam.

10. Potešenie

Nemusíte patriť medzi tie páry, ktoré majú všetky záujmy rovnaké. Ale prejav lásky a náklonnosti je aj to, že spolu pôjdete napríklad na film, ktorý sa páči len jemu alebo naopak. Keď urobíte svojmu partnerovi radosť, budete mať príjemný pocit pri srdiečku a určite dostanete odmenu.

Ali

Foto: weheartit.com

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu