10 tipov na jesenný sex

Máme za sebou už niekoľko jesenných dní a počasie už tiež nie je také horúce. To ale nemení nič na fakte, že aj počas studených sychravých večerov si môže užívať príjemné teplo s partnerom. Vyskúšajte jesenné hry v pohodlí domova.

Ak patríte medzi páry, ktoré sa radi bavia, ste na správnej adrese. Vyskúšajte okoreniť svoj sexuálny život aj v jeseni. Prekvapíte partnera a určite sa zabavíte. Navyše po jesennej depke nebude ani chýru.


Použite šatku

Ku jesennému outfitu patrí aj štýlová šatka. Teraz ju použite ako nástroj otroctva. Zviažte svojmu podriadenému ruky hore a vy zatiaľ pobozkajte každú časť jeho tela. On bude bezmocný, pretože sa vás nebude môcť ani dotknúť.

Použite list

Na jesennej prechádzke si nazbierajte niekoľko opadaných listov zo stromov. Rozložte ich po zemi a zbierajte. Kto bude mať na konci menej listov, prehráva a musí si dať dole jeden kus oblečenia. Hra končí až keď…

Použite gaštanové listy

Už keď budete mať nazbierané listy, zaviaže si navzájom oči a šteklite sa gaštanovými listami. Určite to bude mať lepší efekt, keď pri tom budete nahí. Vyhráva ten, kto najdlhšie vydrží bez smiechu.

Použite jablko

Medzi dary jesene patrí aj ovocie. Nakrájajte jablká a porozkladajte si ich po tele. Nechajte partnera, nech ich ochutnáva priamo z vášho tela.

Ešte raz jablká

Zahrajte sa na zberačov šťavnatých jabĺk. Zahryznite sa do jablka a nechajte svoju polovičku lízať šťavy z vašich pier. Určite mu bude chutiť.

Vyskúšajte mušt

K jablkám patrí aj mušt. Trochu ho zohrejte v mikrovlnke a náhodou sa ním oblejte. Uvidíte, ako horúci mušt na vašich bradavkách poteší vášho miláčika. Vyskúšajte.

Použite vrstvenie

Keď je vonku chladnejšie, potrebujete viac vrstiev oblečenia. Využite to teda vo svoj prospech a nekonečné vrstvy oblečenia premeňte na najdlhší striptíz. Musíte si predsa zložiť čiapku, šál, rukavice, kabát, mikinu, tielko, nohavice, pančušky a spodne prádlo. Zaručujeme, že pri tých posledných kúskoch váš chlap už bude šalieť.

Vyskúšajte kabát

Pripravte sa na zimu a kúpte si nový kabát. Predveďte sa mu v ňom. Iba v ňom. Dokonca sa môžete zahrať na tajnú agentku, ktorá pátra po bankovom lúpežníkovi. Ak nechytíte vy jeho, určite odhalí on vás.

Použite teplo

Čo dokáže zahriať lepšie ako šálka horúceho čaju. Pripravte svojmu milému čaj so štipkou škorice, ktorá pôsobí ako afrodiziakum. Navyše, ak máte po ruke kvapkadlo, dajte pár kvapiek aj na jeho hruď a potom oblíže.

Pripomeňte si leto

Navlečte sa do sexy plaviek, prineste si krém a poproste chlapa, nech vás nakrémuje, aby ste mohli ísť do vody. Potom sa tvárte, že sa topíte a potrebujete dýchanie z úst do úst.

Ali

Foto: weheartit.com

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu