Adriana Kučerová (2013)
V roku 2013 sa za moderátorský mikrofón Plesu v opere prvýkrát postavila operná speváčka. Adriana Kučerová nám učarovala v nádherných šatách z dielne Hany Převrátilovej. Plesový večer sa opätovne niesol v znamení pomoci Detskému kardiocentru.

Lucia Barmošová (2014) 
Najmladšou moderátorkou Plesu v opere sa v roku 2014 stala Lucia Barmošová, ktorá v tom čase mala 31 rokov. Sympatická blondínka zažiarila v šatách od Borisa Hanečku, v ktorých vyzerala ako princezná. Ples v opere sa tentokrát zameral na zlepšenie kvality technického vybavenia šiestich perinatologických centier na Slovensku.

Monika Hilmerová (2015) 
Monika Hilmerová v roku 2015 sprevádzala večerom v nádhernej modrej róbe od Veroniky Hložníkovej. Vďaka Plesu v opere sa v tomto roku zabezpečilo zlepšenie prístrojového vybavenia kliník detskej anestéziológie a intenzívnej medicíny v Košiciach, Bratislave, Martine a Banskej Bystrici.

Vera Wisterová (2016) 
Temperamentná Vera Wisterová všetkým vyrazila dych v prepracovaných šatách od Marcela Holubca. Peniaze vyzbierané počas 16. ročníka Plesu v opere pomohli pri vzniku a zriadení štvrtého a piateho  Centra včasnej intervencie na Slovensku v Banskej Bystrici a v Košiciach.

Zuzana Mauréry (2017) 
Mimoriadne elegantne pôsobila v roku 2017 herečka Zuzana Mauréry. Brunetka pútala pozornosť v červených šatách od Jany Kuzmovej. Vyzbierané peniaze tento raz pomohli vzniku a zriadeniu šiesteho Centra včasnej intervencie na Slovensku v Trenčíne.

Božidara Turzonovová (2018) 
Jednou z najlepšie oblečených moderátoriek v histórii Plesu v opere bola nepochybne Božidara Turzonovová. Slovenskú hereckú legendu obliekla Jana Pištejová. Ples v opere sa počas minulého roku spolu s Nadáciou pre deti Slovenska a Koalíciou pre deti Slovensko zameral na podporu v oblasti vzdelávania detí so zdravotným znevýhodnením, kam poputuje finančná pomoc aj v aktuálnom ročníku.

Lucia Hurajová (2019)
Medzi nezabudnuteľné moderátorky Plesu v opere sa minulý rok zaradila talentovaná slovenská herečka Lucia Hurajová. Úspešná brunetka sa pridala k svojim kolegyniam z predchádzajúcich ročníkov v honosnej bledoružovej róbe z pera Marcela Holubca, ktorá prítomným hosťom vyrazila dych. Lucia, ako trojnásobná mamička počas večera niekoľkokrát upozornila na dobročinný zámer celého večera a pomoc tým najmenších.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu