Záujem o domácu prípravu čerstvej perlivej vody stále narastá. Najznámejšia svetová značka prístrojov na výrobu sýtenej vody SodaStream naň reaguje novými prémiovými produktami a komplexným redizajnom. Trojica nových prístrojov SodaStream – Duo, Terra a Art – sú odpoveďou na záujem spotrebiteľov o dizajn, inovácie, mixológiu a užívateľský komfort. Umožňuje to aj nová jednoduchšia ružová bobička.

Viete, čo je „Push for Better“?

Výzva „Push for Better“ je základom inovovanej komunikácie. „Motivácia vychádza z efektu motýlieho krídla – jedno jemné mávnutie dokáže v konečnom dôsledku vyvolať tajfún. V prípade SodaStreamu stačí stlačiť tlačidlo na prístroji a spustíte reťazovú reakciu pozitívnych zmien, ani neviete, ako. Pre vás sú to len bublinky vzduchu, ich dosah je však obrovský. Veď vďaka tomu, že ste vymenili sýtenú vodu v jednorazových plastových fľašiach za SodaStream, šetríte celý ekosystém,“ vysvetľuje country manager značky SodaStream na Slovensku Attila Forgon a ešte dodáva: „Sme hrdí na to, že prístroj na výrobu perlivej vody SodaStream dnes používa čoraz viac slovenských domácností. Verím, že naša filozofia, ktorá bude teraz ešte atraktívnejšia aj vizuálne, inšpiruje k prechodu na domácu prípravu perlivej vody mnoho ďalších.“ 

Súčasťou novej vizuálnej identity značky je tiež nový ikonický symbol, znázorňujúci rovnováhu a harmóniu a zároveň pripomínajúci planétu. Novú paletu farieb SodaStream tvoria svieža modrá, tmavomodrá a piesková, evokujúce čistotu, sviežosť vody a jas piesku. 

Táňa Pauhofová vám vo videu vysvetlí, čo znamená Push For Better

Prístroje s novým dizajnom

DUO, ART a TERRA sú názvy nových prístrojov SodaStream, odrážajúcich spojenie dizajnu s udržateľnosťou. Dostupné sú na e-shope sodastream.sk a postupne aj na pultoch predajcov tejto značky.
Prístroj SodaStream DUO poskytuje absolútnu flexibilitu, pretože je kompatibilný so sklenenými aj plastovými fľašami, vhodnými do umývačky riadu.  

Matne elegantná SodaStream TERRA sa vyznačuje pohodlným a jednoduchým spôsobom sýtenia vody za pár sekúnd. Nadčasovým vzhľadom je vhodná do každej kuchyne.

Dizajnový SodaStream ART už na prvý pohľad zaujme elegantným retro vzhľadom a páčkou na sýtenie. 

Ružová bombička bez skrutkovania

Všetky nové prístroje prichádzajú s novým systémom plnenia, ktorý najvýraznejšie zastupuje ružová bombička. „Táto bombička s patentovanou technológiou CQC (Quick Connect) je odpoveďou na požiadavky zákazníkov celého sveta. Patent je taký jednoduchý, že nasadiť bombičku teraz zvládnete aj jednou rukou, pretože ju stačí nasadiť bez skrutkovania,“ vysvetľuje Attila Forgon. Nový patent preto nie je kompatibilný so staršími modelmi prístrojov SodaStream, ktoré majú skrutkovací uzáver. Ich majiteľov však Attila Forgon ubezpečuje, že tento starší typ bombičky bude stále v predaji a naďalej bude možné tieto bombičky vymieňať tak, ako doteraz.

SodaStream vyrába asi 10 miliónov bombičiek ročne a expertom na výrobu domácej perlivej vody je už viac ako 100 rokov. 

Zdroj: SodaStream

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu