Aj predohra sa dá pokašľať! Chyby, ktoré zničia vášeň

Predohra sa zvykne často veľmi podceňovať. Dnes už dokonca nie je na ňu ani čas, preto sa ide rovno na vec a ženy si to veľakrát ani neužijú. Nestihnú. A keď už aj predohra je, páni pri nej robia chyby, ktoré zabijú všetku vášeň.

Keď čakajú, že začne žena- muži zvyknú čakať na to, že si ženy vezmú do úst ich prirodzenie a predohra je za nimi. Lenže pre ženu to až také vzrušujúce nie je. Aj keď partnerka začne, chce to pokračovanie, povenujte sa jej, pripravte ju na to.

Keď na to idú veľmi rýchlo- bez bozkov, bez dotykov, len rýchlo ústami zísť dole a dokončiť to. Pre ženu je orálny sex síce vzrušujúci, ale mnoho žien to môže naopak zabrzdiť a vzrušenie vyprchá. U žien je samotné vzrušenie dosť kolísavé.

Keď sa zameriavajú muži na jeden bod- mnoho mužov začne aj skončí len pri prsiach alebo vagíne. Lenže erotogénnych zón je omnoho viac. Stehná, krk, chrbát a iné. Tie sa často obchádzajú a vynechávajú. Čo je veľká chyba. Dlhé cmúľanie bradaviek či neustále šúchanie vagíny môže priniesť po čase presný opak, len nie vzrušenie.

Keď sa tvári akoby pozeral nudný film- tak ako muži, aj ženy chcú vidieť a počuť, že sa predohra chlapom páči. Chcú nejaký prejav, aspoň úsmev, nemusí kričať slasťou, stačí, že povie, že je to dobré, trocha vzdychne. Nech aj ženy vedia, že je pánov s nimi dobre.

By Diamond, Diva.aktuality.sk

Foto: Tumblr

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu