Postarajte sa o svojho miláčika

Teraz je ten správny čas myslieť na svoju bezpečnosť za volantom. Zahájte prípravy, aby ste boli pripravení na jazdu v zimnom období. Čo môže byť lepšie, ako užívať si bezpečnú jazdu na svojom štvorkolesovom miláčikovi a zlepšovať svoje zručnosti. Viete, na čo všetko nesmiete zabudnúť?

Aj vám sa určite stáva, že sa ponáhľate do práce a už keď sa doma obúvate, meškáte. Aj by ste si zobrali to krásne auto zaparkované pred domom, no netrúfate si vyraziť ním do rannej špičky. Máme pre vás riešenie. Pre vás sú ako stvorené kondičné jazdy. Odhodlajte sa a prihláste sa na rýchlokurz do autoškoly. Kondičné jazdy sú určené pre tých, ktorí sú už držiteľmi vodičského preukazu a majú záujem zdokonaliť sa v šoférovaní. Alebo jednoducho sa tam prihláste preto, že chcete vo svojom živote niečo zmeniť. A keď ste dlho nejazdili, určite ste stratili svoje zručnosti  či odvahu a práve profesionálny inštruktor vám dodá sebavedomie a už budete chcieť vo svojom aute aj nocovať.

Pozor na šmyk

Keď už budete jazdiť, musíte si svojho štvorkolesového miláčika udržiavať v perfektnej kondícii. S príchodom chladnejších dní a nízkych teplôt by ste mali uvažovať už aj nad prezutím pneumatík. Na trhu je široká paleta kvalitných pneumatík od spoločností, ktoré majú dlhoročné tradície. Pri upršaných dňoch musíte myslieť na bezpečnosť pri aquaplaningu a v zime zase na spoľahlivú polárnu jazdu po snehu. Pneumatiky sú určite vecou, do ktorej sa oplatí investovať. Navyše pneumatiky majú už nádherný dizajn a po upevnení je auto s takýmito pneumatikami oveľa elegantnejšie.

Do posledných detailov

Vaše nové pneumatiky môžete k absolútnej dokonalosti vyladiť krásnymi hliníkovými diskami, ktoré každému kolesu padnú ako uliate. Vaše nové pneumatiky Continental sú určené jednak na ochranu kolesa, ale zároveň majú aj estetickú funkciu. Ak patríte medzi detailistov, z bohatej ponuky diskov si určite nebudete ani vedieť vybrať. Pevné hliníkové disky sa vyznačujú jednoduchým nadčasovým dizajnom a antikoróznou povrchovou úpravou, ktorú nezdolá ani piesok, posypová soľ či nečistoty. Môžete tak nimi ohurovať počas celého roka a byť s nimi primerane namyslení.

foto: redakcia WM

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu