Ako na problémy s erekciou?

0
1129

Problémami s erekciou trpia na svete milióny mužov. Na Slovensku sa k nim priznalo približne 500 000 ľudí, a to je veľmi vysoké číslo. Nie je to teda nič neobvyklé a netreba sa za to hanbiť. Je však dôležité tieto problémy vedieť riešiť.

Erekcia sa vždy začína v hlave. Jednou z častých príčin problémov s erekciou sú teda psychologické faktory. Ak zlyháte raz, dvakrát, nemusí sa ešte jednať o závažnú erektilnú dysfunkciu. Ak sa však zlyhania opakujú a stávajú sa bežnými, erekciu sa vám nedarí dosiahnuť či udržať, ide o symptóm nazývaný erektilná dysfunkcia. Nejedná sa o chorobu, ale skôr o príznak určitých iných chorôb alebo vyústenie iných príčin, o ktorých píšeme nižšie.

Ak sa mužovi párkrát nepodarí dosiahnuť erekciu, často sa to snaží ospravedlňovať rôznymi dôvodmi – vyhovára sa na stres, fyzické vyčerpanie, únavu, alebo na prežúrovaný večer s alkoholom, či zlú náladu. Netreba sa však vyhovárať, treba problém riešiť. 

                                   Nechcete predsa sklamať partnerku,

                                         ktorá má veľkú chuť na sex.

Určite by ste si ho dopriali aj vy, ale čo ak nebudete môcť? Zase budete mať výhovorky? Ľahko sa takto môžete dostať do začarovaného kruhu, ktorý ovplyvní aj vašu psychiku. Na začiatku týchto problémov je vhodné prehodnotiť aj siahnutie po tabletke typu MerliX, ktorá dodá vášmu telu potrebné látky, posilní psychiku a erekcia bude pevná a dlhá, partnerka bude spokojná, vaše ego tiež.

Tieto problémy s anemusia týkať iba starších mužov, naopak, čoraz viac sa dotýkajú aj mladších. Príčinou problémov s erekciou je vždy buď fyzický, organický alebo psychický problém. Je vhodné najprv zistiť presné dôvody erektilnej dysfunkcie a pomenovať ich. Následne sa môže začať problém riešiť a liečba býva väčšinou úspešná. Ktorý článok reťazca vzniku erekcie u vás zlyháva? Skúste ho identifikovať a vybrať si aj z možných príčin problémov erekcie práve tie, ktoré sa vás môžu týkať a dospejete k príčine problémov s erekciou:

                                     Psychika a stres, zdravotné problémy,

                          užívanie liekov, strava, hormonálna nerovnováha,

                               neurologické ochorenia, nedostatok pohybu,

                                       konzumácia alkoholu, fajčenie.


Ak u vás lekár už vylúčil závažné ochorenia, ktoré by mohli byť príčinou problémov s erekciou, je dobré začať tento problém riešiť a zamerať sa na všetky oblasti, ktoré sa vás týkajú. Ako sme už uviedli vyššie, príčin môže byť viacero. Kvalitný sexuálny život je určite vaším cieľom a zároveň potrebou. Zlepšenie kvalít v posteli ocení aj vaša partnerka, manželka, či priateľka. Čo všetko teda môžete urobiť pre vyriešenie problémov s erekciou?

  • Zdravo sa stravujte. Vyhýbajte sa mastným a tučným jedlám, nejedzte vyprážané a ťažké jedlá. Jedzte viac ovocia a zeleniny, morských plodov, rýb a podobne.
  • Hýbte sa, začnitešportovať alebo aspoň absolvujte občasné prechádzky.
  • Pohyb na čerstvom vzduchu zvyšuje okrem iného aj produkciu vitamínu D, ktorý pozitívne vplýva na erekciu.
  • Skúste nejaké prírodné afrodiziaká akými je napríklad ženšen, cesnak, cícer, zeler, fazuľa, zázvor, klinček a iné. Vhodnejším riešením je však siahnuť po výživovom doplnku typu MerliX, ktorý obsahuje aj prírodné afrodiziaká a to vo veľmi vhodnej koncentrácii ideálne nakombinované s inými látkami prospešnými pre zdravú a pevnú erekciu.
  • O svojich problémoch hovorte s partnerkou. Komunikácia je vo vzťahu dôležitá, pozitívne vplýva na celkovú náladu a uvoľňuje emočné napätie.
  • Vyriešte svoje psychické problémy. Možno ste len preťažení, možno prežívate stresové obdobie, ale možno máte určité psychické problémy, ktoré neviete vyriešiť sami a hanbíte sa o nich hovoriť. V takom prípade je vhodné navštíviť psychológa či sexuológa, ktorí sú zvyknutí takéto veci počúvať a nezdajú sa im neprirodzené. Nehanbite sa preto za nimi zájsť porozprávať sa ak je to naozaj potrebné.
  • Siahnite po medicíne alebo si zakúpte voľnopredajné tabletky na erekciu značka MerliX. Ak budete chcieť skúsiť lieky na predpis, je najprv potrebné zájsť k lekárovi, ale na tabletky typu MerliX vám predpis netreba. Na rozdiel od liekov na predpis nemajú žiadne vedľajšie účinky a ich užívanie nepredstavuje žiadne riziko. Zvážte teda čo je pre vás v danom čase vhodnejším riešením.

Viete, čo je Kamagra?

Kamagra funguje rovnakým spôsobom ako Viagra. Tento liek rozširuje cievy v tele, čo vedie k lepšiemu prietoku krvi, ktorá je nevyhnutnou súčasťou k udržaniu kvality erekcie pred aj počas pohlavného styku.

Dávkovanie Kamagry

Odporúčaná denná dávka je maximálne jedna tableta denne. Tento liek sa užíva cca 30 až 60 minút pred sexuálnou aktivitou. Pevnú erekciu dosiahne muž len v kombinácii so sexuálnou stimuláciou. Účinok trvá 4 až 6 hodín od užitia.

Pozor, Kamagra sa predáva na slovenskom trhu ilegálne. Možno to znie neuveriteľne, avšak internetoví obchodníci sa zriekajú akejkoľvek zodpovednosti za to, či je tento produkt vo vašej krajine legálne. Vo väčšine prípadov sú to firmy so sídlom v zahraničí, teda v prípade akýchkoľvek komplikácií rozhodne nenájdete vinníka. Rovnako ako u Viagry aj v tomto prípade môže vzniknúť veľa nežiaducich účinkov a muži tak riskujú svoje zdravie. Preto nákup tohto prípravku na internete je len na vlastné nebezpečenstvo.

foto: pixabay.com

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu