Ako spoznať pravého gentlemana

Každá žena v kútiku duše túži po pravom gentlemanovi. A nie len ho vidieť na televíznych obrazovkách, ale mať ho doma. Pravý gentleman vás otvorí dvere, keď nastupujete do auta, odprevadí vás až k vášmu domu a vždy vás vie niečím potešiť. Je to o pravých hodnotách, ktoré vyznáva. Na druhej strane vás ale upúta aj zovňajškom. Má vlastný štýl, má vkus a vie čo sa kedy hodí. Akonáhle sa objaví vo vašej blízkosti zbystríte pozornosť. Nie však preto, lebo prehnane reaguje a chce na seba upútať, ale jeho prirodzeným šarmom.

Kto by zo žien vedel odolať elegantnému mužovi v obleku? Oni vedia čo im nemôže v šatníku chýbať. Čierne pánske sako vyrieši aj nevyriešiteľné. Čierna ulahodí každej postave a správny strih a štýl zakryje aj menšie nedostatky na tele. V tomto majú muži jednu obrovskú výhodu oproti ženám. Nemusia si každý večer lámať hlavu nad tým, čo si na seba oblečú nasledujúci deň do práce. Elegantné sako nemôže chýbať v šatníku gentlemena. Tento must-have kúsok si môže pokojne kombinovať aj s riflami, alebo s čiernymi nohavicami ak sa jedná o galavečer.

Ďalší kúsok, bez ktorého by gentleman neprekročil prah jeho dverí sú elegantné pánske hodinky. Hodinky, to už dávno nie je len predmet slúžiaci na ukazovanie času. Hodinky sú niečo viac. Sú jedinečným a osobným predmetom, ktorý mnohokrát drží cenné spomienky. V neposlednom rade je to tiež módny doplnok, ktorý vyjadruje jeho vkus, štýl a reprezentuje sa ním aj v spoločnosti.

Pravý gentleman vie ako ulahodiť ženskému oku. Nie nadarmo sa hovorí, že dôležitý je prvý dojem, ktorý už druhýkrát nikto nespraví. Správanie, vystupovanie a štýl v jeho prípade hovoria za všetko. Preto milé dámy, ak v niekom nájdete túto kombináciu vedzte, že ste práve stretli pravého gentlemena. A v dnešnej dobe sa každý deň veru s takým nestretnete, preto si tieto hodnoty treba vážiť.

foto: pixabay.com

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu