Rozjasňujúce novinky od Annabelle Minerals

Tiež si tak trochu lámete hlavu nad tým, na čo sa vlastne používa rozjasňovač a nie ste si vôbecistá, či by tento prípravok mal mať miesto vo vašej kozmetickej výbave?

Je to práve rozjasňovač, ktorý stojí za prirodzene žiarivou tvárou. Rozjasňovač je líčidlo, ktoré pomôže vašej tvári vo chvíli, keď by si zaslúžila dovolenku s poriadnym odpočinkom, ale vy jej ju nemôžete dopriať.

Na trhu nájdete celý rad rozjasňujúcich prípravkov. My rozhodne dávame prednosť tým, ktorých zloženie nezaťaží pokožku vašej tváre. Dekoratívna kozmetika Annabelle Minerals – a rozjasňovače nevynímajúc – neobsahuje parabény, umelé farbivá, silikóny ani konzervačné látky. Rozjasňujúca sľuda sa navyše postará o ochranu pred UVA a UVB žiarením na úrovni 15 SPF. Zabudnite na upchaté póry, zlé krytie nerovností a pigmentových škvŕn či vyumelkovaný efekt. Annabelle Minerals sa postará o prirodzený make-up a zdravú pokožku.

Annabelle Minerals prináša na trh 4 nové produkty. Rozjasňovače v odtieňoch Diamond Glow a Royal Glow a dve lícenky v odtieňoch Lilly Glow a Peach Glow.

Značka Annabelle Minerals vytvorila výnimočný rozjasňovač, ktorého zloženie je čisto prírodné. Kombinácia minerálov, olejov a vitamínu E zaisťuje vzácny efekt ľadovej plochy, predovšetkým na lícnych kostiach. Kozmetika sa okrem rozjasňovania, samozrejme, stará aj o pleť. Olej z jadierok čiernych ríbezlí, slnečnicových semienok a vitamín E pomáhajú regenerovať pokožku a dodajú jej viac elasticity. Rozjasňovač Diamond Glow odporúčame tým, ktorí dávajú prednosť studeným béžovým odtieňom a majú jasnú až bledú pleť. Tento odtieň rozjasňovača odráža svetlo a dáva jednoliaty lesk.
Minerálny rozjasňovač v odtieni Royal Glow v teplom, zlatistom odtieni je zase vhodný pre teplý a tmavší typ pleti.

Ako rozjasňovače fungujú?

Rozjasňovače obsahujú drobné lesklé častice, ktoré majú úplne jednoznačnú úlohu – odrážať svetlo, čím vytvárajú dojem žiarivej pleti. Kvalitný rozjasňovač sa pozná podľa toho, že ide ľahko nanášať a ľahko sa rozotiera.
Minerálne rozjasňovače môžete využiť aj ako trblietavý očný tieň. Odporúčame aplikovať hneď dvakrát, a to pred mejkapom a po ňom.

Kombinácia líčenia a starostlivosti o pleť nebola jednoduchšia. Zoznámte sa s novou minerálnou lícenkou Annabelle Minerals v odtieni Peach Glow a Lilly Glow.
Lícenka v odtieni Peach Glow má naozaj broskyňovú farbu, ktorá vytvára efekt trblietajúceho lesku a zaistí vám zdravý vzhľad. Opticky vyhladzuje pokožku a vďaka nej tvár získa mladistvý výzor. Odtieň v ovocnej farbe je univerzálny, ale odporúčame ho pre tmavší alebo opálený podtón pleti.
Lícenka  Lily Glow je v ľahko fialovom odtieni, ktorý je vhodný nielen na bežné denné líčenie, ale aj na výraznejšie večerné. Intenzívny lesk vám pomôže s kontúrovaním lícnych kostí. Aj keď je farba v studenšom odtieni, je vhodná pre všetky typy pleti.

Viac informácií o Annabelle Minerals nájdete na www.annabelleminerals.cz

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu