Annabelle Minerals v novom balení

0
1019

Áno, dočkali ste sa. Annabelle Minerals má nové balenia. A pretože sme nechceli plytvať, dlhšiu dobu sa objavovali produkty v dvoch variantoch, nielen s čiernym viečkom, ale aj s novým svetlým. Ďakujeme všetkým zákazníkom za trpezlivosť a teraz teda už len v novom!!

V Annabelle Minerals stále veríme, že každý môže redukovať množstvo odpadu a plastu a preto väčšina našich produktov je dostupná aj v ekologickom papierovom balení. Toto je pre nás priorita. Produkty v ekologickom balení a rovnako tak aj doplnky sa uberajú smerom #lesswaste    
Annabelle Minerals minerálny mejkap v krycej verzii v novom alebo ekologickom papierovom obale. Plné krytie s SPF 30 na normálnu a suchú pleť. 

Cena: 9,90 €

Annabelle Minerals minerálny mejkap v zmatňujúcej verzii v novom alebo papierovom obale. Matný efekt vydrží po dobu niekoľkých hodín. S SPF 10 je určený na mastnú a problematickú pleť.

Cena: 9,90 €

Annabelle Minerals rozjasňujúci mejkap v novom alebo papierovom balení. Výsledkom je rozjasnená pokožka a optická redukcia jemných vrások. Vďaka SPF 20 chráni pleť pred UV žiarením. Vhodný pre všetky typy pleti, ale najmä pre zrelú a matnú pleť.

Cena: 9,90 €

Annabelle Minerals minerálna lícenka v teplom či studenom odtieni v novom alebo ekologickom papierovom obale je vhodná pre všetky typy pleti. Zaistí matný a prirodzený efekt a nestratí farbu počas celého dňa.

Cena: 10,90 €

Transparentné púdre Annabelle Minerals – zmatňujúci púder na báze bambusového prášku alebo ílový primer pod mejkap. Oba produkty sú vhodné predovšetkým pre mastnú a problematickú pleť.

Cena: 12,90  €

Očné tiene Annabelle Minerals nájdete v 17 vysoko pigmentovaných odtieňoch. Tiene sa nerozmazávajú a neopadávajú a majú krásny saténový efekt. Navyše sa nemusíte obávať, že si podráždite jemnú pokožku okolo očí. Každý odtieň vás môže inšpirovať k novému líčeniu očí.

Cena: od 8,90 € do 9,90 €

Kúpite na: www.annabelleminerals.com/sk_sk/

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu