Zbaliť chlapa po štyridsiatke? Skúste to takto

Pokiaľ máte už po štyridsiatke a máte mylný pocit, že už nemôžete nikoho zbaliť, prinášame vám rady, ktoré by to mali zmeniť. Poďte do toho.

Haló, to že máte po štyridsiatke neznamená, že máte sedieť sama pred telkou alebo maximálne s kamarátkou v kine. V dnešnej dobe už určite nie. Aj keď je pravda, že výber sa zužuje.

Kašlite na minulosť- upnúť sa na minulosť je to najhoršie, čo žena môže urobiť. A to nielen po štyridsiatke. Ale keď po nej máte, ste rozvedená alebo len za sebou zlý vzťah, no a čo. To bolo. Nezmaže sa to síce, ale nie je snáď podstatnejšie, čo príde, ako čo bolo? Dvere sa vám predsa nezavreli. A veríme, že ste práve teraz ešte viac sexy ako v dvadsiatke.

Nemusíte mať deti- keď máte dvadsaťpäť, tridsať prichádzajú stále tie isté otázky. Kedy sa vezmete, kedy budete mať dieťa a čo druhé dieťa? Ale po štyridsiatke sa vás to už radšej nepýtajú, lebo tento vek je už akoby hranicou a vy jednoducho možno nie ste materinský typ…

Lovte aj v iných vodách- no a čo, že máte 40. Je to krásny vek, vy ste krásna, vyzretá žena, viete, čo chcete, tak prečo nezbaliť tridsiatnika? Nemusíte hneď randiť s mladučkým zajačikom. Ale verte si a neobmedzujte sa.

Sex je váš priateľ- ste už skúsená. Viete, čo máte rady vy a zväčša aj čo muži. Dvadsiatky sa s vami môžu len ťažko porovnávať.

Oživte šatník- nemusíte teraz nosiť stále len džínsy, tepláky alebo voľnejšie tričká. Dajte si šaty, lodičky, vyjdite zo svojej bezpečnej zóny. Uvidíte, čo to urobí s okolím. Budete sa čudovať.

By Diamond

Foto: Tumblr

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu