ASKO – NÁBYTOK: Variabilné systémy premenia vašu spálňu na nepoznanie

0
1163

Spálňa je predovšetkým oázou relaxácie, kde trávime zhruba tretinu celého dňa. Preto by sme ju mali zariaďovať s rozumom a dôrazom na detaily tak, aby pôsobila upokojujúcim dojmom a umožnila nám ako psychický, tak i fyzický odpočinok. Zvláštnu starostlivosť by sme mali venovať celému usporiadaniu miestnosti, ale i posteli a matracu, ktorý je základom zdravého spánku. S výberom toho pravého vybavenia pre vaše pokojné sny radi pomôžu odborníci v ASKO – NÁBYTOK, ktorí dokážu naplánovať spálňu priamo na mieru všetkým vašim potrebám. Vyberať môžete zo širokej ponuky variabilných skriňových programov alebo systémov priamo na mieru, ktoré sa prispôsobia akémukoľvek priestoru.

Pretože je spálňa miestom odpočinku, mali by sme sa v nej cítiť príjemne. K tomu nám dopomôžu dobre zvolené jemné tóny farieb, ale tiež upratané a usporiadané prostredie. Veľmi obľúbené sú variabilné systémy nábytku, ktoré majú niekoľko výhod a ktorých široký sortiment ponúka nekonečné množstvo možností usporiadania jednotlivých skriniek. Komplexné systémy sa navyše prispôsobia úplne potrebám vašej spálne. K tomu je ešte navyše možné nábytok z jednej rady použiť v ďalších miestnostiach – v predsieni, obývacej alebo detskej izbe, či dokonca v pracovni. Vďaka tomu môžete jednotlivé kusy systému meniť podľa aktuálnych potrieb. Ak vám teda do domácnosti pribudne napríklad malé bábätko, stačí doplniť skriňový systém o detskú postieľku, komodu a prebaľovací pult. Všetko je zladené v jednom dekore a zároveň spĺňa všetky vaše požiadavky. Variabilný systém ponúka veľké množstvo možností a vďaka tomu je možné ho umiestniť do akéhokoľvek priestoru. V prípade, že si neviete dať rady s tým ako správne a čo najefektívnejšie poskladať variabilný nábytok do vašej izby, môžete sa obrátiť na odborný personál v predajniach ASKO – NÁBYTOK, ktorý vo virtuálnom modelovacom programe detailne ukáže všetky možnosti usporiadania.

Kvalitný spánok je veľmi dôležitý pre načerpanie nových síl a tiež pre celkovú psychickú pohodu. Aby tomu tak bolo, je nutné zvoliť nielen príjemné prostredie, ale i správnu posteľ, matrac a rošt. Pri výbere je dôležité zohľadniť niekoľko aspektov – od veľkosti postele a tuhosti matraca, cez jeho termoregulačnú vlastnosť a priedušnosť až k vhodne zvolenému roštu. I variabilné programy môžu ponúknuť vhodné postele, ktoré skvelo zapadnú do celého interiéru a naviac poskytnú príjemný a zdravý odpočinok. Ak si s výberom nie ste istí, môžete osloviť našich vyškolených odborníkov v predajniach ASKO – NÁBYTOK, ktorí s výberom ochotne poradia.

Variabilný program Luxor

Komfortné a priestorové riešenie programu Luxor ponúka širokú variabilitu. Možnosti kombinácií šatňových skríň a jednotlivých šatňových segmentov sú ohromujúce. Môžete si vybrať medzi skriňami s otočnými dverami alebo kombináciou otáčacích šatňových dverí a zásuviek. Skrine môžu byť individuálne vybavené rozsiahlym príslušenstvom, ako je napríklad osvetlenie či organizéry na oblečenie, ktoré vytvárajú zo šatní plne funkčné skrine a praktický úložný priestor.

Variabilný program Lucca

Spálňa je miestom, kde si máte odpočinúť a načerpať energiu na nový deň. Preto by mala byť atmosféra v tejto časti bytu harmonická a pokojná. Útulné a intímne zákutie, na ktoré sa budete každý deň tešiť vytvorí u vás doma zostava Lucca v štýle francúzskeho vidieka. Ak je ale vaša predstava dekoru odlišná, navštívte oddelenie spální a matracového štúdia v predajniach ASKO – NÁBYTOK. Odmenou vám bude radostné prebúdzanie a dni plné dobrej nálady s úsmevom na tvári.

Variabilný program Level 36

Tento systém nábytku vám ponúkne maximum úložného priestoru. Pri šatňových skriniach si môžete zvoliť ako posuvné či otočné dvere, tak i synchrónne otváranie. Praktické rozvrhnutie skríň a až 5 rôznych šírok korpusov vám umožnia uložiť do nich veľké množstvo odevov. Môžete si vybrať z celej rady dekorov a kombinácií so sklom či zrkadlami. Posteľ z tejto rady ponúka až 6 rôznych šírok a 6 typov čiel. Záleží už len na vás, ktorá bude tá pravá.

foto: ASKO – NÁBYTOK

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu