Uprostred jesene je najvyšší čas myslieť na sviatočné dní v závere roka. Vianoce a Silvestra je najlepšie osláviť spoločne zábavou a oddychom vo wellness. Strávte koniec roka v príjemnej atmosfére Bardejovských Kúpeľov. 

Jeseň v kúpeľoch poteší

Tí, ktorí nie sú viazaní pracovnými povinnosťami, si môžu teraz dopriať nádherný, trochu aj zdravotný, relax v kúpeľoch. Pobyt uprostred pestrofarebných zmiešaných lesov je už sám o sebe balzamom na dušu. Bardejovské Kúpele majú obvykle jesenné termíny pobytov s výraznými zľavami. Výhodné ceny, prechádzky jesennou prírodou v kúpeľnom parku, s procedúrami, wellness a kvalitnou stravou v obľúbených hoteloch, sú najlepšou investíciou do zdravia. K dispozícii je aj najstarší skanzen na Slovensku, tenisové dvorce, krytá hala, preliezačky, minigolf, „kúpeľné singletracky“, kyslíková dráha a tiež neďaleké historické mesto Bardejov – pamiatka Unesco či výstup na blízky hrad Zborov. 

Doprajte si bezstarostné Vianoce a Silvester

Bohaté Vianoce, Štefanská zábava a nezabudnuteľný Silvester čakajú návštevníkov v Bardejovských Kúpeľoch aj tento rok. Pobyt Vianoce 2023 v hoteli Ozón v dňoch 23. až 28. decembra začína už od 485 EUR za 5 nocí na osobu. V cene je ubytovanie v dvojlôžkovej izbe, plná penzia formou bufetov, Štedrovečerná večera, Štefanská zábava, neobmedzený vstup do Wellness Spa v hoteli Ozón, darček a balíček procedúr. Podobný pobytový program v hoteli Ozón je aj na Silvestra. Začína na sume 359 EUR za osobu a 3 noci a v cene je aj Silvestrovská zábava. Druhý Silvester bude v hoteli Alexander. Ten začína cenou 395 EUR za osobu a 3 noci. Pri úhrade pobytu do 31. októbra 2023 majú klienti zľavu 10 %, do 30. novembra zľavu 5 % z uvedených cien. 

Pri silvestrovskom pobyte, ktorý môže trvať až šesť nocí, dostanú hostia tieto procedúry: 2 x klasická masáž, 2 x min. kúpeľ, 2 x soľná jaskyňa, 2 x rašelina, 2 x inhalácie, 1 x prísadový kúpeľ. Zľava pre deti od 6 do 15 rokov je 20 % a pre deti od 3 do 5,99 rokov 50 %  z cenníkových cien. Deti do 3 rokov bez nároku na lôžko majú bezplatný pobyt. Detskú postieľku poskytnú kúpele na požiadanie bezplatne. Podrobnejšie informácie nájdete na: www.kupele-bj.sk

,,Po covidových obmedzeniach minulých rokov si ľudia doprajú koncom roka výbornú zábavu spojenú s oddychom, o čom nás presvedčil už aj vlaňajší rok. Silvestrovské slávnostné večere budú v hotelových reštauráciách so živou hudbou, s fľašou dobrého vína a sektu, tombolou a fotobúdkou. Počas pobytu nebude chýbať ani Šarišský večer ľudových jedál, samozrejme, tiež so živou hudbou. Bardejovské Kúpele budú otvorené až do Silvestra a aj po novom roku, vrátane služieb a wellness. Doprajte si vianočnú, alebo silvestrovskú odmenu, príďte sa zabaviť a urobiť niečo aj pre svoje zdravie,“ informuje a pozýva Tamara Šatanková, ekonomicko-obchodná riaditeľka Bardejovských Kúpeľov.

Foto: Bardejovské Kúpele

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu