Bratislavčania sa môžu tešiť už na tretiu prevádzku Burger King

Od otvorenia prvej prevádzky koncom minulého roka ubehlo len pár mesiacov, no Burger King neotáľa a na Slovensko prichádza so svojou ďalšou, v poradí už treťou prevádzkou. Svojich zákazníkov tak bude od 23. mája tešiť už aj v nákupnom centre Aupark. 

Máte radi poctivý hamburger s mäsom ugrilovaným priamo na ohni? Možností, kde si ho budete môcť dopriať bude stále viac. Známa sieť rýchleho občerstvenia s korunkou plní svoje plány a po otvorení prvých dvoch bratislavských prevádzok v Bory Mall a Avione pribudne už o pár dní tretia v Auparku. 

„Sme veľmi radi, že naša ďalšia prevádzka bude sídliť práve v bratislavskom Auparku. Je to navštevované a ľuďmi obľúbené nákupné centrum s výbornou dostupnosťou, preto sme sa rozhodli pre otvorenie tretej prevádzky práve na tomto mieste. Veríme, že naši zákazníci sa sem budú vždy radi vracať,“ uvádza Jakub Pala, regionálny manažér Burger King Slovensko. Burger King nájdete vo food courte na 2. poschodí. Svoje brány otvorí už tento štvrtok, 23. mája o 16:00 hod, a prvým 100 zákazníkom dokonca rozdá svoj legendárny Whopper burger zdarma. Nebude chýbať ani slávnostné prestrihnutie pásky či krájanie kráľovskej torty. 

Na chod tejto prevádzky prijal Burger King až 40 nových zamestnancov. Ich prácu uľahčí a objednávanie sprehľadní číselný systém objednávok, ktorý funguje aj v ďalších prevádzkach. Tie v budúcom roku doplnia samoobslužné kiosky. Tmavohnedý drevený dizajn výnimočne nahradí taký, ktorý vizuálne ladí a dotvára atmosféru celého food courtu v Auparku. „Sme radi, že do nášho food courtu pribudne ďalšia známa a zákazníkmi obľúbená svetová značka a doplní tak rôznorodú ponuku reštaurácií, z ktorých si môžu návštevníci vybrať,“ opisuje Petra Foltynová, marketingová manažérka Aupark. 

Na čo ďalšie sa môžu zákazníci tešiť? Pri návšteve nového Burger Kingu by ste určite nemali premeškať špeciálne hokejové menu. Či už patríte k hokejovým fanúšikom alebo nie, tímového ducha treba mať aj pri jedle. S týmto menu sa totiž rád podelí každý. Menu tvorí skutočne silná zostava: 4x Whopper junior, XXL hranolky, 0,5 l limetková Pepsi vo fľaši a kečup alebo majonéza zdarma. To všetko za výhodných 9,90 €. To však nie je ani zďaleka to jediné, čo pošteklí chuťové poháriky nejedného vyznávača chutného jedla! V ponuke nájdete aj hovädzie či kuracie hamburgery, svieže wrapy, zdravé šaláty, chrumkavé snacky či lahodné dezerty. Kráľ hamburgerov myslí aj na ľudí, ktorí sú radi sami sebou. Vďaka konceptu „Be your way“ si totižto môžu zostaviť hamburger presne podľa svojho gusta. Nezabudol však ani na tých najmenších, ktorí si v špeciálnom detskom menu okrem dobrého jedla vždy nájdu aj bonus navyše vo forme prekvapenia.

Burger King sa neusídli len v Bratislave. Už pri príchode avizoval prevádzky po celom Slovensku, pričom najbližšie pribudne práve na jeseň v Košiciach.

foto: Burger King

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu