Atmosféru svetových nákupov môžu Slováci zažiť už aj na Slovensku. Multibrandové šperkárstvo HALADA otvorilo svoje brány po prvýkrát na Slovensku a to v bratislavskom Avione. Na slávnostnom otvorení privítali slovenských zákazníkov za účasti mnohých známych osobností. Na Slovensko po prvýkrát pri tejto príležitosti zavítal aj Gerhard Fritsch, zakladateľ ikonickej šperkárskej značky Capolavoro. Čo nám značka HALADA, ktorá ovplyvňuje generácie už vyše 40 rokov prinesie?

HALADA je synonymom kvality, zákazníckeho servisu a širokého výberu nadčasových šperkov
Šperkárska značka HALADA sa za svojej štyridsaťročnej existencie stala kultovým a prestížnym klenotníckym domom, ktorý okrem svojho autorského šperku zastupuje aj významné šperkárske spoločnosti. Všetky jednotlivé šperky ako aj kolekcie sú starostlivo vyberané tak aby ponúkli v butiku HALADA širokú paletu možností, no zároveň aby korešpondovali ako celok.

HALADA v číslach: 40 rokov skúseností na trhu, zastúpenie 9 klenotníckych spoločností na Slovensku, 5 prestížnych butikov v Česku a na Slovensku a tisíce spokojných zákazníkov.

Jenny Halada pozýva všetkých obdivovateľov svetových šperkov do bratislavského butiku HALADA
Jenny Halada, dcéra manželov Haladových, je rešpektovaná dizajnérka šperkov, ktorá v tomto svete vyrástla a je jej prirodzený. Na Slovensko zavítala, aby spolu s organizátormi predstavila slovenským zákazníčkam a zákazníkom značku, ktorú jej rodičia pred 40 rokmi založili. „HALADA, to je tradícia, štýlové šperky a hlavne koncept, na ktorý som hrdá. Mám veľkú radosť, že HALADA otvorila svoje brány aj v Bratislave. Som naozaj hrdá, že aj značka Jenny Halada je dostupná medzi veľkými menami vo svete šperkov, ako je Fope, Gellner či Capolavoro,“ povedala mladá dizajnérka, ktorej kolekcie tiež nájdete v butiku HALADA v Bratislave.

HALADA prvýkrát na Slovensku

Príchod značky a butiku svetových rozmerov si vyžaduje mnoho úsilia, finančných prostriedkov, no najmä energie a odhodlania. HALADA prichádza na Slovensko vo veľkom, s interiérom od ikonického štúdia Marcel Wanders, jedinečnou selekciou značiek a jednotlivých kolekcií, no zároveň s veľkými ambíciami priniesť do Bratislavy ďalšie veľké mená zo sveta šperkov už v budúcom roku. Vďaka tomuto výnimočnému multibrandovému šperkárstvu s dlhoročnou tradíciou sa Bratislava zaraďuje na mapu sveta k významným metropolám, akými sú Paríž, Miláno, Londýn, či nemecký Mníchov. Dostať na Slovensko značky, ktoré sú v portfóliu HALADA je veľkým úspechom. Som nesmierne rada, že aj značka HALADA prináša na Slovensko koncept, ktorý zvyšuje renomé Slovenska a prináša zákazníkom šperky svetových mien,“ povedala area manažérka butiku HALADA Magda Šebestová.

Predstavenie nemeckej novinky od Capolavoro na Slovensku

Na slávnostnom otvorení butiku HALADA v Bratislave bola predstavená aj jedinečná novinka od nemeckého klenotníckeho domu Capolavoro – Dream Snow Globe. Viac o tomto unikáte povedal zakladateľ značky Capolavoro Gerhard Fritsch, ktorý sa osobne zúčastnil na slávnostnom otvorení: „Kto z nás nemá rád čaro padajúceho snehu v krištáľovej guli? Presne týmto sme sa u nás v Capolavoro inšpirovali. Vo výsledku sme pre zákazníkov pripravili unikátny prívesok, ktorý obsahuje patentovanú tekutinu, v ktorej sa presýpa 108 diamantov rôznych veľkostí. Ďalších 216 diamantov zdobí prívesok zvonka. Špeciálne vytvorené sklenené telo prívesku umožňuje vychutnať si tento zážitok bez akýchkoľvek okrajov. Takto je vyrobených prvých 99 limitovaných kusov sme vytvorili pod názvom Lucky Stars. Veríme, že aj slovenské publikum ocení krásu tohto šperku rovnako ako nemecké.”

Slávnostné otvorenie vo veľkom štýle

Slávnostnému otvoreniu butiku HALADA predchádzali dôležité prípravy a skúšobné otvorenie už v septembri, odkedy sa pripravoval jeho bezchybný chod a príprava šperkov na predaj koncovému zákazníkovi. Počas oficiálneho otvorenia sa o náladu postarala talentovaná husľová virtuózka či zrkadlové odlesky z vystúpenia svetových tanečníkov z Mirror Family. Slávnostného otvorenia sa zúčastnili aj známe osobnosti či ľudia z médií a biznisu. Medzi hosťami nechýbali mená ako Lucia Sládečková, Barbora Bakoš, Janka Slačková, Janka Mutňanská, Veronika Husárová, Nora Krchňáková, či Rasťo Holubec. Hostia mali možnosť potešiť svoje chuťové poháriky kulinárskymi kreáciami z kultového Mirror Baru.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu