Les Macarons: Oslaďte si pery makronkovými rúžmi

0
1398

Celosvetovo obľúbená maškrta sa stala inšpiráciou pre vytvorenie nového radu rúžov s názvom Les Macrons od L’Oréal Paris. Potešte svoje zmysly kozmetickou novinkou.

Rúže prichádzajú do našich obchodov v deviatich žiarivých odtieňoch prispôsobených najrôznejším typom pleti. Ich dlhotrvácne zloženie zanecháva na perách nielen prirodzený matný finiš, ale aj omamnú vôňu. Značka L’Oréal Paris vyvinula v rámci  tejto novinky inovatívnu formulu v podobe ľahkého gélu, ktorý rýchlo zasychá a vašim perám dodá prirodzený farbený odtieň. Rúž je navyše vodeodolný, neobtláča sa a na perách zanecháva nádhernú vôňu typickú pre tento unikátny dezert (od ovocných, cez sušienkové až po sladké mandľové makrónky).

„Kto by nemiloval makrónky? Existuje nekonečné množstvo ružových odtieňov a rúže Les Macarons prichádzajú v deviatich farbách, z ktorých si vyberie každá žena. Ako make-up artistka oceňujem predovšetkým bohatú pigmentáciu a pohodlie, ktoré tieto ultra matné, dlhotrvajúce rúže ponúkajú. Každá má navyše lahodnú vôňu pre naozaj jedinečný zážitok

VAL GARLAND, L’Oréal Parid, Global Makeup Artist

Doporučená predajná cena: 10,49 eur

Autor wm

Foto, zdroj: Lorpress

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu