Česko-Slovenský ples opäť otvorí svoje brány po dvoch rokoch 30. apríla 2022 v honosných priestoroch Obecného domu v Prahe. Vstupenky na túto jedinečnú udalosť si môžete zakúpiť TU.

Galavečer bude moderovať skvelé moderátorské duo Monika Hilmerová a Aleš Háma. V duchu tradičného sloganu „Ve dvou se to lépe tančí“ budú spievať hlavné hviezdy večera – legenda česko-slovenskej hudobnej scény Jiří Korn – hosťom plesu spolu s ďalšími štyrmi hviezdami galavečera – Katarínou Knechtovou, Beátou Dubasovou, Dashou a Janom Smigmatorom. Tešiť sa môžete aj na folklórny súbor Limbora a ďalších účinkujúcich.

Na hlavnom pódiu zahrá do tanca tradičné Rádio Big Band Gustava Broma so sólistami, doplnené sláčikovou sekciou Pražského rozhlasového symfonického orchestra. Servírovaná večera sa podáva v Smetanovej sále, vo vybraných halách prvého a v krabiciach druhého poschodia Mestského domu v Prahe. Pre hostí, ktorí si zakúpia vstupenky na balkón na 2. poschodie, bude banketová služba k dispozícii na 1. poschodí v čase servírovania slávnostnej večere. 

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu