Balaton Sound, ktorý je najväčším európskym plážovým festivalom elektronickej hudby, oznámil svoju druhú vlnu umelcov pre Elrow a B-stage. Na zozname zverejnených umelcov nájdete najvplyvnejšie mená v súčasnej techno, minimal a house music. Tešiť sa môžete aj na jedinečnú vizuálnu a zvukovú produkciu.

Organizátori zverejnili druhú vlnu umelcov, ktorí vystúpia na festivale: Richie Hawtin, Deborah De Luca, FISHER, Svena Väth a mnoho ďalších, ktorí sa pripájajú k už ohláseným umelcom ako Martinov Garrixov, Becky Hill či Lost Frequencies.

Medzi ďalšie nové horúce mená patria britský techno DJ a producent Jamie Jones, taliansky DJ Joseph Capriati, ktorý sa nedávno stal stálicou svetových klubov a festivalov ako jeden z najžiadanejších headlinerov.

Akoby toho nebolo dosť, do výnimočného line-upu sa pridali aj nemecká techno legenda a zakladateľ labelu CLR Chris Liebing, nemecké techno duo Pan-Pot a Italian House music trip Meduza. Navyše, jeden z dnešných hrdinov globálnej techno scény, Reinier Zonneveld, ukáže publiku Balaton Sound svoju pôsobivú diskografiu s jedinečným živým setom, ktorý otriasa tanečným parketom. S legendárnymi DJmi a umelcami, ktorí tvoria tento rok line-up, oslavuje Balaton Sound 2022 svoj úplný návrat po pandémii so svojou doteraz najpôsobivejšou zostavou.

Balaton Sound 2022 prinesie jeden z najvzrušujúcejších VIP zážitkov v Európe. To znamená úplne nový elrow VIP priestor s Rousseau efektom a exotickou džungľou s exkluzívnymi DJ setami, a výhľadom na hlavný Elrow stage. Pre tých, ktorí sa chcú schladiť a užiť si slnko, VIP pobrežie bude naďalej ponúkať chladivé vibrácie a plážové večierky na svojom sviežom bazéne a ležadlách s baldachýnom.

Lístky si môžete zakúpiť TU.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu