Young woman applying mask onto her hair, indoors

Rozmaznávajte vašu korunu krásy a kráčajte ulicami so vztýčenou hlavou vďaka skvele vyzerajúcim vlasom! Možno si hovoríte, kto má dnes čas starať sa denne o svoje vlasy. Dosiahnuť zdravo vyzerajúceho účesu s trvácnym leskom už ale nie je také ťažké. Vďaka farbám na vlasy Gliss Color dosiahnete dokonale vyzerajúcich vlasov bez toho, aby vás to stálo extra čas navyše. Stačí nasledovať štyri jednoduché kroky.

  1. Nafarbite si vlasy s ošetrujúcou farbou Gliss Color s komplexom kyseliny hyalurónovej. Na dosiahnutie dokonalého nafarbenia aplikujte farbu každých 6 až 8 týždňov. S novou farbou Gliss Color budú vaše vlasy chránené pred poškodením a jedinečný komplex kyseliny hyalurónovej zaistí starostlivosť o vlasy aj po ich nafarbení.
  2. Použite šampón pre farbené vlasy. Šampón Ultimate Color od značky Gliss dodá vaším vlasom dlhotrvajúci farebný efekt. Pre úžasne vyzerajúce vlasy používajte šampón dva až trikrát týždenne.

3. Aplikujte Ultimate Color kondicionér pre jednoduché rozčesávanie. Kondicionér vytvára na povrchu vlasov ochrannú vrstvu, uhladzuje ich a napomáha jednoduchšiemu rozčesávaniu. Kondicionér by sa mal používať po každom umytí vlasov.

4. Dodajte vlasom ošetrujúce zložky. Aplikujte na vlasy masku Ultimate Color proti vyblednutiu pri každom treťom umytí a pomôžte vlasom, aby boli odolnejšie proti vonkajším vplyvom.

Zdravá starostlivosť o vlasy začína tak, ako každý proces – učením sa. Získajte užitočné a zaujímavé informácie v našom novom Gliss magazíne. Dozviete sa napríklad s akou farbou na vlasy ladí tón vašej pleti, 8 trikov na domáce farbenie od vlasových expertov. Ďalej sa dočitate o dôležitosti hydratácie, látke nazývanej kyselina hyalurónová a mnoho dalších tipov. Gliss magazín je dostupný na www.schwarzkopf.sk

Sledujte nás tiež na našom Facebooku (www.facebook.com/Schwarzkopf.sk).

foto: Schwarzkopf.sk/Adobestock.com

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu