Designer Outlet Parndorf sa premenil na zimnú rozprávku a naštartoval aj vianočný výpredaj!

Najkrajší čas roka je tu opäť! Vianoce sa blížia, vzduch vonia praženými mandľami a domy svietia v nádhernej hmle. A potom príde otázka, ktorú si kladiete každoročne: kde môžem nájsť tie najlepšie darčeky? Ak stále hľadáte dokonalé prekvapenie pre svoju milovanú osobu alebo štýlové vianočné oblečenie, môžete sa tešiť na širokú škálu módy, športu, doplnkov alebo domácich potrieb.

V McArthurGlen Designer Outlet Parndorf zaručene nájdete niečo – a vrámci popracovných nákupov môžete každý piatok objavovať najnovšie štýly a trendy až do 21:00. Špeciálny tip: Wintersale od 5. decembra vás prekvapí skvelými tipmi na darčeky spomedzi luxusných, dizajnérskych či lifestylových značiek ako Coach, Diesel, Karl Lagerfeld, Watch Station, Fossil, Aigner atď. so zľavou až do výšky 70 percent. Veľmi populárne sú opäť aj darčekové karty Designer Outlet Parndorf, ktoré si môžete zakúpiť online aj priamo v centre.

Zimná krajina v Designer Outlet Parndorf
V centre vás opäť privítajú rozkošné chalúpky s ponukou vareného vína, punču a lokálnych špecialít, ktoré nákupom v Designer Outlet Parndorf dodajú tú pravú vianočnú atmosféru. Pod vianočným stromček môžu príjemne prekvapiť napríklad elegantné, nadčasové a dobre kombinovateľné doplnky od značiek ako Swarovski, Furla, Pandora alebo UGG. Vysnívané darčeky, či vianočné outfity, môžete nájsť v jednej zo 160 predajní v Designer Outlete Parndorf.

Autor: McArthurGlen Designer Outlet Parndorf

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu