Chodiť včas je prejavom úcty

0
1300

Kto by sa v živote nestretol s dvomi nasledujúcimi situáciami, ten akoby ani nebol. Meškáte alebo čakáte. Dajte si ruku na srdce a objektívne si odpovedzte, do ktorej skupiny sa vo väčšine prípadov zaraďujete. Ak do tej prvej, a teda, že pravidelne meškáte, potom by ste si možno mali nasadiť hodinky a začať chodiť načas. Je to prejavom úcty k druhému človeku, ktorý patrí do druhej skupiny a čaká na vás.

Ako je možné začať chodiť presne?

Každý máte v živote toho jedného známeho, člena rodiny či kolegu, na ktorého musíte zaručene za všetkých okolností čakať. A možno ste týmto človekom vy. Zrejme najjednoduchším spôsobom, ako si dávať pozor na čas, je nosenie hodiniek. Nakoľko je to také jednoduché, tak prečo si nevyberiete model hodiniek, ktorý sedí vášmu štýlu a nezačnete ten čas aj reálne na ruke sledovať? Náramkové hodinky sú aj módnym doplnkom a je možné ich nosiť nielen pri štýle obliekania business casual, ale aj pri športových outfitoch.

Dobrým tipom na to, ako sa naučíte chodiť včas na dohodnuté stretnutia, je nastavenie všetkých hodiniek vo vašej domácnosti, vrátane tých vašich náramkových, o päť až desať minút dopredu. Takto sa budete chystať s predstihom a je veľká pravdepodobnosť, že sa na miesto dostanete včas. Ak máte problém so vstávaním ráno a kvôli tomu nestíhate, nastavte si budík a dajte si ho na opačný koniec izby. To vás prinúti vstať z postele a je len na vašej vôli sa do nej nevrátiť. Začnete sa teda na čas chystať a určite sa vám podarí byť na dohodnutom mieste ešte s pár minútovým predstihom.

Nežná dáma

Náramkové hodinky sú dobrým nástrojom na to, aby ste si sledovali, ako na tom s časom ste a prispôsobili tak vaše aktivity. Vybrať hodinky z toho obrovského množstva dostupných modelov ale nemusí byť vôbec jednoduché. Je vaším primárnym štýlom obliekania elegancia? Chcete, aby váš outfit vždy vyjadroval vašu ženskosť a podtrhoval nežnosť? Potom sú pre vás ako stvorené hodinky Michael Kors, ktoré budú na ruke nielen ako praktickým pomocníkom, ale aj nádherným moderným doplnkom.

A v ponuke značky Michael Kors nájdete medzi ženskými modelmi hodiniek športovejšie druhy a čo je ešte lepšie, môžete ich skombinovať so štýlovými slnečnými okuliarmi z dielne rovnakého módneho domu. Hodinky tejto značky sú vo väčšine prípadov kovové a odolné. Zvolíte si krásnu staroružovú farbu alebo siahnete po neutrálnej striebornej?

Zdroj obrázka: Victoria Chudinova / Shutterstock.com

Milovníčka športu

Ste ženou činu a všetci naokolo vás poznajú ako športový typ, ktorý vám svedčí? Dnes nie je problém doplniť váš štýl športovými hodinkami, ktoré môžete nosiť nielen na tréning, ale aj počas bežných dní. Medzi kvalitné a moderné modely patria hodinky Casio G-Shock, ktoré sú univerzálne a môžu ich nosiť ako ženy, tak aj muži. Môžete si ich doma striedať a využívať napríklad len počas športu alebo na výlety do prírody. Tieto typy hodiniek sú masívnejšie a pri ich nosení nepotrebujete žiadny iný výrazný doplnok, pretože pritiahnu všetku pozornosť ony. Vybrať si môžete medzi digitálnymi modelmi alebo ručičkovými. Ostanete pri čiernej klasike alebo budete ešte viac nápadní a zvolíte červený či žltý model?

Kombinovanie s vaším šatníkom

Kto povedal, že musíte vybrať buď, alebo? Veď hodinky si môžete vybrať aj z takého, aj z takého štýlu a striedať ich podľa nálady alebo podľa toho, čo máte práve na sebe oblečené. Ak si dávate ráno do práce na seba blúzku, len ťažko k nej zladíte G-Shock hodinky. A zase naopak, ak sa chystáte na turistiku a obliekate si športové legíny, mikinu a čelenku, potom nie sú úplne dobrým doplnkom hodinky Michael Kors. Ak máte obmedzený rozpočet, tak si nevyberajte podobné hodinky v rovnakom štýle, ale práve zvoľte úplne odlišné modely, ktoré budete môcť nakombinovať s rôznymi outfitmi.

foto: shutterstock.com

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu