Každá žena potrebuje občas vypnúť, oddýchnuť si. Čas, keď sa bude venovať iba sama sebe a naplno si ho užije. Žiaľ, neraz na takéto momenty zabúdame. Preto sme pre vás pripravili niekoľko tipov ako si takúto chvíľu dokonale užiť. 

Dokonalý večer s jedinečným drinkom

Dobrý drink nielen spríjemnení, ale aj obohatení váš večer a preto je potrebné vybrať si ten najlepší. Tradičný taliansky aperitív Aperol Spritz je na to ako stvorený. Jeho výnimočná chuť v kombinácii pomarančov, horkastých tónov bylín a koreňov si vás určite získa. 

Pripraviť si ho viete aj doma a to oveľa jednoduchšie, ako si myslíte. Do vínového pohára naplneného ľadom pridajte 1 diel Cinzano Pro – Spritz a jeden diel Aperol. Pohár doplňte sódou. Nezabudnite pohár ozdobiť plátkom pomaranča a môžete si vychutnať osviežujúci drink. 

Dobrá kniha

Voľné chvíle venované len sebe si pýtajú aj prelistovať si stránky obľúbenej knihy. Sebarozvojové knihy sú v súčasnosti veľkým hitom. Ak však preferujete romantické príbehy alebo drámy určite po nich siahnite. Prídete tak na úplne iné myšlienky a dokonale si pri takom čítaní oddýchnete.

Pleť sa vám poďakuje

Starostlivosť o svoj zovňajšok je každej žene veľmi známa. Výživné masky sú skvelým spôsob ako spojiť starostlivosť o pleť a oddych. Zapnite si príjemnú hudbu či obľúbený film, dajte si masku a celý moment obohaťte o pohár tradičného talianskeho aperitívu.

Nezabudnite si z času na čas dopriať chvíľu pre seba – vychutnajte si pohár talianskeho drinku, prečítajte dobrú knihu, urobte čosi prospešné pre svoju pleť alebo si dajte niečo dobré pod zub. Na takéto chvíle by ste rozhodne nemali zabúdať. Hoci len krátke a pokojné rozmaznávanie sa dodá každej žene veľa novej energie a vitality. 

Foto: Aperol.sk

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu