Najväčšie charitatívne podujatie na Slovensku je po dvoch rokoch späť! Spoločnosť už dvanástym rokom usporadúva obľúbený Avon Pochod za zdravé prsia, ktorého sa každoročne zúčastňujú tisíce ľudí. 

24. septembra 2022 sa na Tyršovom nábreží postavíme ZNOVA NA ŠTART s cieľom zahaliť uličky Bratislavy do dominantnej ružovej farby a naštartovať potrebnú prevenciu. Spojme sa pre dobrú vec, pochodujme za všetky ženy, ktoré s týmto ochorením bojujú. Ukážme všetkým, že nám záleží na zdraví žien a vzdajme touto cestou hold ich sile a odvahe. Ružová je predsa farbou prevencie a pomoci! 

Ružová vstupenka na Pochod

Sobota 24. septembra opäť prinesie nenapodobiteľnú atmosférou, ktorou nás bude už od 11. hodiny sprevádzať Roman Juraško. Tradičné ružové podujatie nás znova nabije pozitívnou energiou a okrem dobrého pocitu sa dostaví vlna spolupatričnosti. Pridanou hodnotou každého jedného z nás bude aj nespočetné množstvo endorfínov, ktoré budú prúdiť celou Bratislavou. Vstupenkou na tohtoročný Pochod je Tričko Za zdravé prsia 2022, ktoré upozorňuje na dôležitosť prevencie i na samotné ochorenie. Okrem toho, že jeho nosením predovšetkým vyjadríte podporu skutočným bojovníčkam – onkologickým pacientkam, perfektne poslúži aj ako štýlový must-have kúsok. Navyše zakaždým, keď naň natrafíte vo svojom šatníku, pripomenie vám, ako ste pomohli podporiť správnu vec. Tohtoročné UNISEX bavlnené tričko vyniká nielen jednoduchým a štýlovým strihom, ktorý pristane skutočne každému, ale nájdete ho hneď aj v troch veľkostiach – S/M, L a XL. Dotvoriť ho navyše môžete aj štýlovou Šatkou či Trakmi Avon za zdravé prsia 2022. A ako si ich môžete zakúpiť? Veľmi jednoducho – na www.avon.sk alebo u svojej Avon Lady/ Avon Gentlemana, alebo aj priamo na mieste Pochodu. Kúpou tak podporíte práve to, čo je najdôležitejšie – zdravie. Povedzme týmto činom vo veľkom štýle NIE rakovine prsníka.

Príkladné bojovníčky, ambasádori, podporovatelia  

Krásnu myšlienku už tradične podporia aj ambasádori, odborní garanti, dlhoroční podporovatelia. Tešiť sa na vás budú aj naši ambasádori a dlhoroční podporovatelia, ktorí si taktiež nenechajú ujsť možnosť pripomenúť si dôležitosť prevencie a podporiť boj za zdravé prsia. K pochodujúcim sa tento rok opäť pridajú Ada Straková, Maroš Kramár, Alena Heribanová, Braňo Ciberej, Zlatica Puškárová, Nora Beňačková, Karin Habšudová, Kvetka Horváthová, Beáta Dubasová, Karin Haydu či Andrea Bučko, ktorá Pochod ako nová tvár projektu absolvuje prvýkrát: „Je mi cťou byť v tíme, ktorý pripomína, že pravidelná kontrola prsníkov a podpora a solidarita s ľuďmi, ktorí už s ochorením bojujú je dôležitá a prínosná. Ak čo i len jednu ženu inšpirujeme k tomu ísť k doktorovi na preventívnu prehliadku, ak čo i len jednému človeku pomôžu vyzbierané peniaze, má to zmysel.“ Najdôležitejšou súčasťou ružového boja však budú práve tie najsilnejšie bojovníčky – onkologické pacientky a ich rodiny.

O skvelú náladu a pestrý program na Tyršovom nábreží sa postará aj Tomáš Bezdeda, Adam Ďurica i Mária Čírová.

Cieľom každého ročníka charitatívneho podujatia je vyzbierať finančné prostriedky, ktoré poslúžia práve na aktivity spojené s bojom za zdravé prsia. Ďakujeme, že sa pridáte aj vy k tejto krásnej iniciatíve – k veľkým zmenám predsa vedú malé krôčiky. Tešíme sa na vás! 

Avon Pochod za zdravé prsia  

Spoločnosť AVON Cosmetics sa na Slovensku venuje problematike rakoviny prsníka už viac ako 20 rokov. Patrí medzi 50 krajín vo svete, ktoré každoročne podporujú boj proti tejto chorobe aj prostredníctvom podujatia Avon Pochod za zdravé prsia. Cieľom tohto charitatívneho podujatia je starostlivosť o zdravie žien, zvýšenie povedomia verejnosti o tomto ochorení a prevencia, ako aj podpora výskumu v tejto oblasti. Od vzniku projektu sa podarilo vyzbierať už viac ako 1,5 milióna EUR, ktoré poslúžili na podporu vzdelávania zdravotníckeho personálu, študentov, zlepšenie kvality života, psychosociálnu podporu žien, kúpu diagnostických prístrojov, operačnej techniky a na šírenie osvety v rámci prevencie verejnosti.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu