„ROZVEDENÍ“ SO ZÁVäZKAMI?

Aj keď patria medzi obľúbené novoročné aktivity, mnohí si ich dávame denne…no neúspešne. Záväzky, záväzky a záväzky! Ako sa s nimi stotožniť?! WomanMan ponúka rýchly návod!

ZABÚDATE NA NE! NECH SÚ VŠADE NAOKOLO!

Nápisy na pracovnej ploche notebooku, na pozadí v telefóne, na zrkadle, na chladničke! Možno primitívne, no naozaj účinné riešenie.Takto obľúbené, i nenávidené, záväzky a sľuby vkĺznu do podvedomia. Neveríte? Naozaj to funguje. Skúste sa pohrať so svojimi záväzkovými „nápismi“. Nech sú všade naokolo!

POMOCNÁ RUKA NECH JE VŽDY PORUKE!

Nezvládate sa s nimi „popasovať“ sami? Nech Vás pevná vôľa okolia zachráni! Nech Vám priateľka zoberie tu čokoládu z ruky, keď sa pokúšate zhodiť kilá navyše. Nech Vám partner zahasí tú cigaretu, po ktorej tak túžite. Keď nepomáhajú nápisy a sľuby v hlave, ešte stále sú tu oni. Priatelia a známi. Takého si zaobstarajte! Nech je s Vami v ťažkej chvíli plnej pokušení!

DO TRETICE – ZMEŇTE STATUS Z ROZVEDENÝCH NA ŽENATÝCH NATRVALO!

Najťažšie bolo prekonať sa. Pomohli Vám motivačné slová na chladničke, pracovná plocha počítača a „svoje“ si odrobilo aj neľútostné okolie. Teraz ste na rade Vy, Vaša vytrvalosť a pevná vôľa. Už sa s nimi nerozvádzajte. Buďte spolu až do smrti, nech Vás už nič nerozdelí. Ako na to?

PÝTAJTE SA SAMÝCH SEBA PREČO?

Čo Vás viedlo k tomu, že ste s nimi začali. Že ste si ich dali? Odpovedzte si na tieto otázky a nájdete stratenú silu a vôľu, ktorá Vás dohnala ku všetkému. Zaspomínajte si na obdobie bez nich, bez záväzkov, akými ste boli pred nimi. Ak zistíte, že ste dnes spokojnejší sami so sebou a s výsledkom – POKUŠENIA BUDÚ PREČ A VY STE SA S NIMI „SNÚBILI“ UŽ NATRVALO.

Zopár drobných rád od WomanMan pre veľké riešenia a znovuobjavenie sily v seba samých. Nepôjde to len tak ľahko. Na to tu máme okolie a známych. Výsledok? Navždy spolu šťastní! Už ste s nimi stotožnení…pred sebou aj pred „Bohom“. Ste ženatí so svojimi záväzkami.

Redaktorka: Monika Pekarovičová

Foto: Tumblr

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu