Cirque du Soleil – OVO doslova vtiahne divákov do života chrobáčikov

0
301
Cirque de Soleil

Obľúbený Cirque du Soleil sa na Slovensku predstaví už na budúci mesiac. Prostredníctvom predstavenia OVO prevedie divákov svetom roztomilých farebných chrobáčikov, plného akrobatických aktov na najvyššej profesionálnej úrovni. Niektorým divákom sa pošťastí byť súčasťou deja!

Pestrofarebné predstavenie svetoznámeho Cirque du Soleil – OVO (portugalsky vajce) divákom počas siedmich predstavení v dňoch 19. – 22. októbra 2023 v bratislavskej TIPOS Aréne odhalí každodenný život maličkých chrobáčikov. Počas šou plnej skvelej zábavy a smiechu, ale aj akrobatických kúskov, pri ktorých diváci zatajujú dych, spoznajú rôzne druhy rozkošného hmyzu. Ústrednými postavami príbehu sú traja hlavní hrdinovia – Lienka, Cudzinec mucha a fúzač Majster Flipo, šéf komunity. Medzi Lienkou a Cudzincom sa zrodí láska na prvý pohľad!

Cirque de Soleil

Predstavenie OVO je podujatie, plné zábavy, pohybu, humoru a v neposlednom rade aj ohromujúcej akrobacie. Predstavuje farebný ekosystém a zabehnutý spôsob života malých chrobáčikov. Šou je známa aj interakciou s publikom. Predstavitelia hmyzej komunity sa často objavujú medzi publikom. Vďaka hlavným hrdinom sa niekoľkým divákom pošťastí byť súčasťou veselého deju! Priamo na  štadióne sa bude dokonca hľadať dablérka lienky. „OVO, ako jedna z mála šou Cirque du Soleil, zapája do predstavenia aj publikum. Detaily nebudeme prezrádzať, aby sme divákom nepokazili moment prekvapenia,“ vyjadrili sa zástupcovia agentúry VIVIEN, ktorá Cirque du Soleil na Slovensko prináša. Toto predstavenie je mimoriadne vhodné aj pre detského diváka. „Pobavia sa malí i veľkí návštevníci predstavenia,“  dodávajú z VIVIEN.

Diváci si príbeh lásky hlavných hrdinov  OVO Cirque du Soleil, ale aj ďalších príbehov, ktoré zahaľujú farebnú, bzučiacu komunitu, užijú v Bratislave počas predstavení vo štvrtok 19. októbra20. hodine a v piatok, 20. októbra tiež o 20. V sobotu, 21. 10., sa uskutočnia tri predstavenia – o 12., 16.20. hodine. V nedeľu, 22. októbra si predstavenie môžete pozrieť o 13. 17. hodine.  Vstupenky na všetky podujatia sú dostupné na www.vivien.sk a v sieti Ticketportal.

Cirque de Soleil

Cirque du Soleil nanovo definoval svetové vnímanie cirkusu, a to od začínajúcich talentov, až po etablované mená. Kanadská organizácia, so sídlom v Montreale, sa stala na 6 kontinentoch globálnym lídrom v oblasti živej zábavy vďaka vytváraniu ikonických zážitkov na svetovej úrovni. Cirque du Soleil sa spája s publikom tým, že je skutočný, ľudský a inkluzívny. Spoločnosť, ktorá má privilégium spolupracovať s umelcami zo 64 krajín, privádza k životu ich kreativitu na pódiách po celom svete a jej cieľom je pozitívne vplývať na ľudí, komunity a planétu pomocou svojich najdôležitejších nástrojov: kreativity a umenia. V priebehu rokov sa Slnečnému cirkusu podarilo inšpirovať viac ako 220 miliónov ľudí vo viac ako 70 rôznych krajinách sveta.

Cirque de Soleil

Pripravila: Janka Marczellová
Foto: archív Cirque du Soleil

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu